Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterembe heti hányszor,...

Edzőterembe heti hányszor, hány órát érdemes menni? Személyi edzés átlagosan mennyibe szokott kerülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem sportoltam igazán, valamint hétköznap ülőmunkát végzek. Így kitaláltam, hogy edzőterembe járnék, mivel gépen sokkal szívesebben futok mint kint (főleg azért, mert utóbbit nehezen tudom megoldani)


Viszont soha nem jártam még edzőteremben, nincs "gyúrós" ismerősöm, aki segítene.


Heti 2, esetleg 3 alkalom férne bele.


Személyi edző nem feltétlenül kell, de jó lenne ha valaki megmondaná a különbséget a "még nem szoktál hozzá, azért zihálsz és szúr mindened - törd át a limitet!" és a "most már leállhatsz, ne terheld túl magad" között.


Az esetleg játszik, hogy próbából befizetek egy egy alkalmas jegyre, amihez kérek edzőt, majd a továbbiakban egyedül folytatom? (és ha ismét szükségét érzem, akkor újra edző segítségét kérem)


2019. júl. 9. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én heti 3al kezdtem, eleinte nyomhatsz teljes testes edzéseket, megismerni a gépeket, meg magadat. Akik lent lesznek biztos szívesen segítenek ne parázz én is tökre be voltam szarva, hogy ott lesznek a gorillák és majd kirohognek mint vékony nyomorékot. Ehhez képest tök jó fej mindenki, úgyis látszik, hogy először vagy ott segíteni fognak. Majd pár hónap után mehrt a bontott edzés, de ha komolyan go dolod ugyis kitanulmányozod addigra.
2019. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Heti három. Egy óra bőven elég. Többet ér egy kemény 50 p, mint másfél óra lötyögés.


Súlyzós edzés vagy csak kardió?

2019. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérj edzőt, amíg megtanítja a helyes kivitelezést. Aztán sajátítsd el. Senkinek sem megy tökéletesen, de annak nincs értelme, hogy terheld az ízületeid. Aztán hagyd el az edzőt, ha nem jön be a dolog, meg amúgy is drága mulatság a bérlet mellett pluszban.
2019. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!