Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Motiváció. Hogyan?

Purg kérdése:

Motiváció. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alapvetően előnytelen alkatú, 23 éves srác vagyok. Keskeny váll, széles csípő. Edzzek, és szakadatlanul betartom a szerintem lehető leghasznosabb tanácsokat az etkezessel és edzéssel kapcsolatban. Látom magamon a fejlődést, de valahányszor a tükörbe nézek, csak a hianyossagaimat látom. Néha egész jól látom az összképet, és tetszik is, de valahogy az a kérdés fogalmazódik meg bennem, hogy miért kell nekem ennyit küzdenem, hogy arányosság szempontjából elerjem az átlag szintet.

A kérdésem az lenne, ha van valaki más is, aki hasonlóan látja önmagát, hogyan üldözi el ezeket a gondolatokat.


2019. júl. 12. 21:56
 1/2 Bzs03 ***** válasza:
Ne masokert hanem sajat magadert csinald, hogy oromet okozzon, hogy tovabb elj, hogy egeszsegesebben elj, hogy jol erezd magad, ha erdekel a hosszu tortenetem elmondom privatban hatha az motival
2019. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Had nezzelek meg! Küldesz egy képet?
2019. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!