Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik "edzés" terv érné meg...

Melyik "edzés" terv érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Mármint melyik a jobb a kettő edzés terv(em) közül,amelyik elöbb "varázsolna" vékony combokat és feneket?


1.

Ha itthon szobabiciklin 15 percen tekerek (akinek mond ez valamit,a 2.fokozaton közepesen gyors tempóban


Vagy ha ezeket a gyakorlatokat végzem?


2.

[link]


Nagyon szépen köszönöm,ha válaszolsz!!



2019. júl. 15. 14:06
 1/1 anonim válasza:
52%

A szép formáról lepucolni a felesleges zsírt, úgy, hogy az izmok ennek ne lássák kárát. Edzéssel (súlyzós is, aerob is), de elsősorban megfelelő diétával! Itt tényleg ez lesz a kulcsszó! Nincs „szálkásító edzés”, (magadhoz viszonyítva nagy súlyokkal kell majd dolgoznod itt is, hogy kifáradj és fejlődni tudj) de van szálkásító étrend!



Miért nem egyenlő a szálkásítás a fogyókúrával?


Gondolj vissza az önsanyargató próbálkozásokra… biztos vagyok benne, hogy te is kipróbáltál már néhány őrültséget, ha a fogyás volt a cél! Itt a lényeg az, hogy veszíts a súlyodból, ennek érdekében keveset ettél, számolgattad a kalóriákat, és örültél, ha túlélted a napot szédelgés és ájulás nélkül, viszont másnap, mikor kevesebbet mutatott a mérleg, madarat lehetett veled fogatni!


Csak abba nem gondoltál bele talán, hogy szépen lassan az izmaidnak is búcsút intettél a felesleges zsír és víz mellett, ami nem éppen egy feszes és formás alakot hozott végeredményben.


Egy közös azonban mindenképpen van a fogyókúrában és a szálkásító diétában: mindkettő hatalmas önfegyelmet és kitartást igényel!


Ha először fogynod kell, felesleggel küzdesz, próbáld meg azt egy személyre szabott diétával (de nem őrült fogyókúrával!) lefaragni, majd ezután jöhet az izomépítés és később a szálkásítás! Mindhárom folyamatnál a táplálkozás lesz a mérvadó és készülj fel: nem kéthetes, „expressz” munka lesz!


Rendszeres étkezés, megfelelő mennyiségű és minőségű fehérje, szénhidrát és zsír! Juhúúú, nincs koplalás, ehetünk és még szebbek leszünk! :))


Hogy a legcsinosabb formád hozhasd, elengedhetetlen a súlyzós edzés! Ha kezdő vagy, ne félj szakember segítségét kérni, hiszen a szálkás test alapja – amit ugyebár minden elhatározottságoddal szeretnél elérni – az izomtömeg növelése.


Abban az esetben, ha vékony vagy, de nem végeztél korábban súlyzós edzést, rád is ugyanaz az út vár: 1. izomépítés 2. szálkásítás


Csajok! Itt szeretném kiemelni, hogy direkt nem használom a „tömegelés” szót. Magamból kiindulva, korábban, ha bárhol ezt a szót olvastam az interneten, szívem szerint bezártam volna a böngészőt, lehajtottam volna a laptop tetejét és bebújtam volna a takaró alá, félve, hogy már csak a szó elolvasásától is gyarapszik a súlyom… nőként nem túl kecsegtető ez a kifejezés…


Nyugi! Ez nem egyenlő a „hízással”, annyit tesz csak, hogy nőiességed megőrizve szépen elkezd gyarapodni az IZOMtömegünk.

2019. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!