Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy tesiórán mezítláb (cipő és zokni nélkül) kellett tesiznetek? Ha igen, milyen okból? Általános alsóban, felsőben vagy középiskolában? Nálunk csak felszereléshiány esetén, és csak alsó tagozatban.

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 18:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
100%
Nekem még alsó tagozatban kellett zokniban fociznom, mert nem volt cipőm. A többi suliban felső tagozat, gimnázium ,ha nem volt felszerelésem ,nem tesizhettem, felső tagozatban ha összegyűlt három felszerelés hiány akkor azt hiszem beírást kaptunk. Gimnáziumban pedig elégtelent órai munkára.
2019. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
92%
Nekünk egyszer alsóban volt a suliban ilyen karate bemutató és ott mondta a karate tanár hogy vegyük le a cipőt meg a zoknit és levetttük és még volt ilyen lúdtalp torna ahol az egész osztály mezítláb volt és élveztem mert imádok mezítláb lenni
2019. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer gimiben nem vittem csukát, de mivel szertorna volt pont, tesizhettem mezítláb.

Általánosban meg volt egy szőnyeges tornaterem oda csak cipő nélkül lehetett bemenni.

2019. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Volt, hogy felmérés volt a teremben, nem volt felszerelésem, utcai cipő kizárva, így maradt a zokni/mezítláb. Ha futni kellett, akkor zokni nem valami jó választás volt, mert csúszott a parkettán, de volt mikor bevállaltam. Ez középiskolában volt. Általánosban is megesett néha, de úgy, hogy volt amikor cipőm is volt, csak levettem.
2019. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
100%
Volt már olyan a középsuliban, hogy nem vittem tesire fehér változoknit, és a tanár levetette a cipőmet és a zoknimat, és úgy kellett tesiznem mezitláb. Ezt utáltam, mert egyedül kellett pucér lábakkal lennem az osztálytársaim elött, ráadásul koszos is lett a talpam és tesi után még azt is le kellett mosnom. Azóta mindig viszek magammal fehér cserezoknit tesire és akkor csak az öltözőben vagyok mezitláb a zokniváltás idejére. 17f
2019. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 subrette ***** válasza:
100%
Mindig utáltam a tornacipőt. Általános iskolában fehér zoknit és tornacipőt kellett hordanunk tesiórán és nem engedték meg, hogy nélküle tesizzünk. Mezítláb jobban szeretek. Gimiben már jobban elfogadták, hogy a teremben tartott órákon páran mezítláb voltunk. Egyetemen már nem volt ebből gond és azóta is mindig mezítláb edzek.
2019. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
#6: Mit sportolsz mezítláb?
2019. júl. 24. 10:21
 8/42 subrette ***** válasza:
100%
Callisthenics + street workout.
2019. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
100%
Igen, sokszor előfordult mar. (7.ben, sot 8.ban is). Otthon hagytam a felszerelésém, a kinti cipobe meg nem meghettem be a "tiszta" tornaterembe. Igy muszály volt zokniba:/
2019. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, lábfétised van?
2019. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!