Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Geocaching gps kordinátákat...

Geocaching gps kordinátákat hol tudom megnézni és hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni, de nem tudom hogyan kell megnézni és hol?


Előre s köszi.



2019. júl. 22. 21:48
 1/1 Pongi57 ***** válasza:
A magyar "játszótéren" a geocaching.hu címen a bal felső sarokban a térképek között válszd a Geomap lehetőséget. Megjelnik a térkép az összes kereshető ládával és a kis jelölőkre kattintva megjelenik a láda kattintható neve. Kattintás után az adott láda oldalára jutsz. Itt el is olvashatod és le is töltheted a gps készülékedbe a láda koordinátáit. A nemzetözi játék a geocaching.com oldalon látható. A lényeg kb ugyanez, de mivel én itt nem vagyok aktív játékos így részletekbe menő segítséget nem tudok adni. A magyar játéknak van fóruma, regisztráció után ott is tudsz segítséget kérni. És javaslom a facebookon a geocaching zárt csoporthoz való csatlakozást. Itt is kaphatsz jó tippeket, segítséget.
2019. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!