Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolók véleményére vagyok...

Sportolók véleményére vagyok kíváncsi. Milyen a kajálásom és az edzésem? Edző állította össze

Figyelt kérdés

8ó: zabpehely turmix fehérjével +1-2 alma vagy natúr joghurt málnával+ nagy dózisú multivitamin

10ó: rizs sült csirkemellel (1 kanál olívaolajban sütve, fűszerrel)

13ó: ugyan ez

EDZÉS

16ó: 2 kanál tömegnövelő (ilyenem még nincsen)

16:30: grillen sült burgonya marhahússal vagy pulykahússal

19ó: tonhal brokkolival és zöldbabbal+rizibizi(rizs+borsó)

21ó: tojásfehérje rántotta olaj nélkül+ zsírszegény túró+halolaj vagy lenolaj (ezt mégis hogy? a túróra öntve?)


Edzésem pedig heti 4* lesz, de erről semmit sem mondott csak hogy ebből 3 nagyon kemény lesz 1 pedig kicsit lazább.


A gond az, hogy az edzővel még csak e-mailben beszéltem és mennyiségeket nem mondott mert azt mondta hogy amíg nem lát személyesen addig nem tudja pontosan megmondani, meg hogy egyébként is nekem kell kitapasztalni.

Mégis miből mennyit egyek? Mire számítsak? Az a baj hogy nem nagyon bírok sok kaját tolni... Izmosodni szeretnék, de úgy hogy ne hízzak, mert így is elég zsíros vagyok.

Illetve aki így táplálkozik az nem unja meg hamar? Én nem tudom egyelőre hogy milyen lesz minden nap szinte ugyan azt enni.

És mennyi idő amíg rászokok arra hogy ilyen sokszor egyek? Jelenleg a reggeli nekem délután 4-5 óráig elég, nem vagyok éhes... holnapután találkozok vele először, anyukámék 1 hónapot fizetnek ki, ez is nagyon drága, de azt mondta az edző hogy annyi idő alatt mindent megtanít ami kell a kezdéshez.

ja és kell valamit vinnem ruhán meg tusolóscuccon kívül? Pl. ilyen öveket meg kesztyűket miért hordanak?

16fiú

köszi


2010. júl. 11. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
és mit fogsz sportolni?
2010. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen a túróra kell csepegtetni egy kicsit a lenmagolajból én 3 éve edzek és elmondhatom ha ezt a fehérje dús étrendet betartod pár hónap utána látványosat fejlődhetsz. Én szoktam variálni az ételek sorrendjét valamikor hús mellé rizst valamikor zöldséget eszek hamar meglehet unni de a fejlődést látván folytatni fogod.A szervezet hamar megszokja a megnövelt táplálékbevitelt.Szerintem ha most kezded nem szükséges az öv,csuklószoritó hiszen nem fogsz óriási súlyokkal edzeni amivel sérülésed lehet amúgyis a kezdőknek nem szoktak nagy súlyokat előirni szokni kell az izületeknek a terhelést. Sok sikert a fejlődéshez.

17/F

2010. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Heló . Az étrended jó , és a betartása bizony az egyik legnehezebb feladat , de neked kell tudnod , hogy megéri-e . Enni mindig annyit egyél , hogy jól lakj . 1 hónapig NEM lesz szükséged az edzőre , ne arra add ki a pénzt . Az öv a sérvtől véd meg , a kesztyű meg csak akkor ér valamit , ha van jó erős csuklószorítója , különben csak arra mész vele , hogy ha kényes a bőröd , akkor nem lesz vízhólyagos tőle a tenyered . És én vinnék egy jó cipőt is , az is sokat számít . Sok sikert ! :)
2010. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 clint ***** válasza:

természetesen jó, de nem muszáj PONT ezt követned, minden nap. Nem profi testépitő leszel, és nem is versenyre készülsz.

Bőven jó lesz, ha a tonhal meg a marha helyett is csirkét eszel, és max ha már iszonyatosan unod, egy időre váltasz marhára vagy halra. A rizst is nyugodtan megfőzheted reggel, a napi adagot és egész nap eszegeted. Aztán ha unod azt is egyél főtt krumplit, de azt azért ne sok időre und meg.

Sztem a nagy dózidu vitamin segít abba, hogy többet bírj enni, majd.

Hogy miből mennyit egyél, egyelőre addig egyél amigy még nem érzed, hogy tele vagy. Ígyis ugyis kezdő vagy, az első hónapokban iszonyat sokat fejlődsz, még akkor is, ha hamburget eszel pizza körettel:D:D

én 12 edzem de nem használok se övet se kesztyüt.

De nagyon kemény is a bőr a kezemen, szóval, ha ez zavarna vegyél egy kesztyüt a kondiban sztem lehet kapni.

ha nem bírod betartani, a kaját ne aggódj, mond azt az edzőnek, hogy betartod. Nem kell ilyen szigorunak lenned.

2010. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

thx a válaszolóknak!

remélem belejövök. :D

2010. júl. 12. 00:30
 6/6 A kérdező kommentje:

na hát nagyon durva volt alig bírok menni. :D :D

fekvőtámasz volt az elején aztán volt fekvenyomás amit valami 2 kilós tárcsákkal csináltam,de megszakadtam. :D

hasra csináltunk sokat aztán karra is, hátra is szóval kemény volt. Az első 2 hét az ilyen lesz végig hogy mindenre edzünk minden nap utána meg majd szétbontjuk testrészekre...

a kaja meg sajna amitől féltem :S:S töménytelen mennyiséget kell enni főleg rizsből. de most legyűrtem ma mindent ami volt eddig de már rosszul vagyok és még van 3 kaja vissza..

azt mondta belejövök idővel az eleje szar csak amíg tágul a gyomrom.

ja és a legjobb az volt a konditeremben hogy senki sem bámult meg nézett amikor csináltam meg csomó kezdő van. szóval jó a légkör senki sem nagyképű vagy ilyenek. még a nagydarab fickók is jófejek voltak mindig megkérdezték hogy jöhetnek-e meg mennyi van vissza. azt hiszem szeretni fogom ezt.

2010. júl. 13. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!