Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek ki a F1 legjobb...

Szerintetek ki a F1 legjobb pilótája? Vettel helyére kit hoznátok a ferrarihoz?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy kit tartatok az F1 legjobb képeségekkel rendelkező versenyzőjének, ki az akit eltudnátok képzelni világbajnokként. Másodszor Vettel gyengélkedésevel kapcsolatban (ferraris vagyok de már nem igazán látok benne potenciált) ti kit tartatok elég jónak, hogy átvegye a későbbiekben a helyét az olaszoknál?

2019. szept. 8. 21:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Én Charles Leclerket tartom a legjobbnak, és úgy gondolom, hogy Ricardo, Bottas vagy Norris lenne jó Vettel helyere
2019. szept. 8. 21:05
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Én az ilyen kérdésekkel már megvárnám 2021-et, most hiába tippelünk bármit, addigra nem növi ki magát a dolog, és 21-ben úgyis borul minden. Egyébként szerintem Albonból világbajnoki esélyes lehet majd, ha jó csapathoz igazol 21-től, addigra meg lesz a kellő tapasztalat is.
2019. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Leclerc mellé csak egy másodhegedűs kell, szóval Bottas, Ricciardo jó választás lehet. Hogy ki a legjobb? Nehéz eldönteni mert akiket éppen annak tartok néha olyanokat művelnek amivel a top5-ben sem lehetne helyük.
2019. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bár elég furák ezek az összeállítások én szerinem ezek jók lennének


Leclerc - Norris

Leclerc - Bottas

Leclerc - Verstappen (két nagyon jó, és gyors pilótáról van szó, és olyan versenyzés alakulhatna közöttük ki ami javíthatja a teljestményüket mert mindent beleadnak, de ronthatja is mert az se jó ha csak egymást akarják bármi áron megelőzni)

Leclerc - Ricciardo

2020. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Carlos Sainz.

Bár nekem ő olyan semmilyen középszerű pilóta. Nem tudom mit látnak benne a Ferrarinál. Norrist megnétem volna a Ferrariban. Bár a mostani formájukat elnézve, lehet hogy hosszú távon jobban jár a McLerennel.

2020. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csonka vivien ***** válasza:
én vettel helyére a ferrariban én raikkonent hoznám. már nem is egyszer volt már a ferrariban kimi,és ő jól vezetett. szerintem raikkonen jó lenne a ferrariban vettel helyet.
2021. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6, de hiszen csapattársak voltak a Ferrarinál! Én is szeretem Räikkönent, de nem volt jellemző hogy agyba főbe verte volna Vettelt annak idején. így 41 évesen már nincs benne sok lehetőség. Középcsapatokban még van egy-két éve.

Akiben most a legnagyobb fantáziát látom, az továbbra is Norris és esetleg Russel.

2021. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Végül Carlos Sainzt hozták.

A nagy 2021-es változások elmaradtak, köszönhetően a kamu világjárványnak.

Időközben úgy tűnik, Leclercnek is van bőven mit javítania.

2023. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nahát... ne zavarjon, hogy 2019-es kérdés.
2023. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!