Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magyarországon a rendőrök...

MotocrossFan kérdése:

Magyarországon a rendőrök mennyire "rágnak" be hogyha enduro-val közúton közlekedsz (rendszám, visszapillantó tükör, index, rendszámtábla nélkül)? Kb csak így engedte kiírni bocsi

Figyelt kérdés
17 éves vagyok B jogsit csinálom és a supermotok vonzanak, azon gondolkodom hogy egy közútra legális Supermotot vegyek (50ccm) vagy egy közútra "illegális" Enduro motort (450ccm)?Szerintem mindenkivel előfordult hogy egy erősebb motort szeretett volna ebbe én is beleestem, tudom hogy nem jó naggyal "kezdeni". Régebben motoroztam jelen pillanatban nincsen motorom. Budapesten lakom. Köszönöm hogyha elolvastad és válaszolsz.

2019. szept. 13. 23:54
 1/4 anonim válasza:
49%
Nagyon.
2019. szept. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a te helyedben a mostani fejemmel, ha 17 évesen ennyi pénzem lenne, hogy csak úgy veszek egy 450-es endurót, akkor szépen elkezdeném az A korl. jogsit úgy, hogy épp 18 éves koromra meg legyen. Aztán néznék egy 35 kw alatti nagyobb köbcentis motort mondjuk egy gs 500-at és akkor nem is kéne az 50-es f0ssal ricegni, de nem kenődnék fel sehova a 450-es lóerőgyárral. Tudom endurót nem nagyon találsz 35 kw alatt, ezért írtam a gs-t...
2019. szept. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nézik. Nyugodtan lehet rendszám nélkül 450 es motorral zúzni pesten.
2019. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, végül lehet arra jutok hogy 50 ccm lesz, csak több ismerősömtől hallottam hogy gyorsan kinőtték meg ilyenek azért gondolkoztam el ilyen dolgokon. :)
2019. szept. 15. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!