Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdő gördeszka?

Kezdő gördeszka?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni gördeszkázni, viszont nincsen ötletem melyik lenne nekem alkalmas. Néhány trükköt szeretnék csinálni, illetve leginkább menni, vannak remek utak is, igaz a többségüknek elég rotációs kapa feelingje van. Árügyileg 30-35k az a maximum amit tudnék adni érte. Belenyaltam a témába, a cruiser elég ideálisnak tűnik. Tudnátok segíteni, tippeket adni?

155 cm/40kg (hátha ez jobban segít valakinek)

/L


Ui: Veszprémi deszkás boltban venném meg, ha lehetséges lenne, de az internetet sem vetem meg.


Köszönöm a segítséget!



2019. szept. 21. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha trükközni szeretnél, akkor a rendes gördeszkát ajánlom. Ha csak gurulgatni, akkor cruiser, longboard meg ezek. Ha mindkettőt, akkor szintén a gördeszka. Kezdésnek ne költs rá sokat, mert lehet, hogy nem fog annyira tetszeni és csak felesleges pénzkidobás. Vegyél egy oxelot, kezdésnek sztem a legstabilabb. 8-15 ezer között érdemes ott is válogatni. Később, ha megtetszik, akkor azt elkezded fejleszteni. Az, hogy hány centi vagy és milyen súlyú, az nem fontos. Elmész a boltba, majd állj rá a deszkára. Azt válaszd, amely kényelmes, rendesen eltudsz rajta helyezkedni. Veszprémben nem tudom, hogy milyen deszkákat árulnak, mivel nem odavalósi vagyok. Ebben az esetben facebookon kéredzkedj be a minden magyar deszkás csopiba és hirdesd meg, hogy közelben vennél deszkát. Rengeteg jóarc deszkás van benne akik szívesen segítenek. Ott még használtan is jó deszkához juthatsz.
2019. okt. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!