Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősport edzésre oda lehet...

Küzdősport edzésre oda lehet menni úgy, hogy elötte nem beszéltem az edzővel?

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor beszéltél volna?


Menj oda, mondd, hogy szeretnéd elkezdeni, érdekel, mikor lenne alkalmas kezdő-edzés, beállhatnál-e!


Nálunk aki csak jönne, hogy megnézzen egy edzést, azt egyből be is állítjuk, a bemelegítést, gimnasztikát, alapgyakorlatokat csinálhatja. Küzdeni nyilván nem fog, dobni, esni sem (cselgáncs), de elkezd erősödni, elkezdi tanulni a mozgásokat, ami ahhoz kell, hogy ő is biztonságosan részt tudjon venni az edzéseken.

2019. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én beallnék már a ringbe is
2019. szept. 25. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan, jól szétkapnak majd. 🤣
2019. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért megyek.

Eddig gyúrtam és hányásig szoktam edzeni.Ezt se fogom puhábban venni.

Ha megsérülök akkor egy gyenge szar voltam,megérdemlem hogy megverjenek

2019. szept. 26. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ettől nem leszel kemény, mint ahogy a hányásig tartó gyúrástól sem. Amúgy sem engednek majd be ringbe az elején.
2019. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem számít.

A faluban ahol laktam nem voltak edzések.Már régóta várom hogy felköltözzek a városba és beálljak valami küzdősportra.Most itt vagyok.

Amúgy bírom a fájdalmat,extrém mazochista vagyok,égő gyufát szoktam a bőrömhöz dörzsölni hogy jobban bírjam a fájdalmat,ezzel is edzem magam.

2019. szept. 27. 00:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy, neked nem való küzdősport.


Írom ezt úgy, hogy amúgy én adtam az első választ.

2019. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kemény a fickó, mint a vídia.
2019. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze. Ksi box, carlson garcie bjj. Ezeket jo szivvel ajanlom. Evekig jartam carlsonba. Most boxra. Odamesz ,szemelyesen beszelsz 2 percet az edzovel es befizeted a napidijat. Az edzo ugyis kikerdezi az eloeleted sportban.
2019. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!