Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kempo mellett lehet testépíteni?

Kempo mellett lehet testépíteni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha versenyszerűen akarod űzni mindkettőt akkor nem. Vagy keresd meg itt a helyi dílert és akkor már van rá esély.
2019. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen küzdősport mellett nem lehet testépíteni. Nem, nem lehet. Igen, kondiznak, de nem testet építenek. Erőemelést szoktak csinálni, annál meg tojnak a külsőre, ott arra mennek a lehető legnagyobb súlyt emeljék/nyomják ki.
2019. okt. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De az erőemelés túl megterhelő hogy kettőt együtt lehessen csinálni,nem?

Küzdősportolók inkább magassbb ismétlésszammal szoktak edzeni úgy tudom

2019. okt. 17. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem is a világbajnokságra készülő erőemelők edzéstervét tolják.

Totaldamagen keresd meg Állítólag Bronson írásait, nagyon foglalkozott ezzel a témával.

2019. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem ajánlom. A kempo küzdősport, a túl nagy izomzat csak hátrány benne. A testépítéssel növeled ugyan az izomzatot, de kötötté is válnak. Szóval mutatós a sok izom, de a kettő együtt nem éri meg. Kisebb izomzattal is lehetsz nagyon erős, nem ezen múlik, viszont a túl nagy izomköteg le is lassít egyben. Az meg bizony nem szerencsés a küzdőspotban.
2019. okt. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De kicsi és vékony vagyok,nehéz a nagyobb súlycsoportban lévőkkel bunyózni...

Arra gondoltam felszedek egy nagy izomtömeget és akkor könnyebb dolgom lesz

2019. okt. 20. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyobb súlycsoportban lévőkkel nem is fogsz nagyon bunyúzni, max edzésen.

Ahogy előttem leírták nagy izomtömeg óriási hátrány. Nézz meg pár küzdősportoló, hogy belassult mikor nagyobb izomtömeget szedett magára.

Pont ezért nem tolnak rendes testépítő edzéstervet, mert az csak a lehető legnagyobb izomméretre megy rá (ami nem feltétlen jelenti azt, hogy erősebb leszel, lásd jó pár erőemelő vs súlyemelő vs testépítő eredményeket).

2019. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ilyen nem lehetnék mint ez az ember?


[link]

2019. okt. 20. 16:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok szteroiddal lehetsz.
2019. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!