Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért drágabbak a kissebb...

Miért drágabbak a kissebb köbcentis krossz motorok?

Figyelt kérdés
4T krosszokat nézek de a 250 es gépek drágábbak, miért a nagyott rosszabb működtetni vagy szervíz igényesebb?

2019. okt. 20. 09:56
 1/2 anonim válasza:
Mert egy kissebb köbcentis is vadállat a nagyobbat meg nem veszik, mert kevesen vannak a piacon aki megüli az az 50+ lóerőt az erdőben! 😄
2019. okt. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

4t 250 es kroszon agyalok nagyon szeretek endurozni de azért néha szeretnék pályán is reptetni :D.

Nézegetem a 450es gépeket is neha találok egész jó áron és eléggé elgondolkodom rajta. Egyébként volt már szerencsém kiprobálni egy ilyen bitang gépet amiről remegő végtagokkal száltam le :D De amugy nem éreztem kezelhetetlennek úgy éreztem hogy megszokható megtanulható ezt persze endurózásban gondolom pályán nemtudom hogy viselkedhet bevallom pályán sose motoroztam Egyébként 82kiló vagyok 182centi magas 5év bmx és szintén 5év motorozás amiben mondjuk a legerősebb motorom egy rx125 volt. Te mit gondolsz megéri szenvedni a 450es gép kezelésének megtanulásához vagy maradjak inkább a "drágább" 250 es gépeknél?

Bocsi hogy ennyire eltértem csak egy két gondolatra lennék kívámcsi. :D

2019. okt. 28. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!