Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit gondoltok, ki fogja...

Mit gondoltok, ki fogja nyerni a Logan Paul Vs Ksi meccset?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem le vagy maradva pár évvel,hacsak nem verekedik össze megint ez a két díszmajom.
2019. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az előző döntetlen lett, ezért lesz rematch november 9
2019. nov. 5. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem tudtam. Szerintem Ksi komolyabban veszi,inkább rá fogadnék
2019. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az amelyiknek meg van írva, hogy nyernie kell. Ne legyél naiv, showműsor az egész. Nem fognak ezek komolyabb bunyót bevállalni, mert akkor megsérülhet az arcuk, stb, amivel jó ideig nem kreálhatnak új tartalmat, stb.
2019. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem ismered ezt a 2 tartalomgyártót... Logan Paul középiskolában birkozott + voltak olyan vlogjai, hogy átugrott egy haladó autót stb... Elég extrém.
2019. nov. 6. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne abból indulj ki mit csináltak régen. Most a mind a kettő csak egy termék, megsérülnek nem tudnak új tartalmakat gyártani, elesnek sok pénztől, a szponzorok is repülnek, stb. Nem fogják bevállalni a komolyabb bunyót. Komolyabb bunyót akarnának akkor elindultak volna bármelyik amatőr bajnokságon.
2019. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A 4. és 6. válasz elég vicces :D Szerintem mindketten elég komolyan veszik a dolgot, mert amekkora hype van már az egész körül, hogy a vesztes hírnevére brutálisan negatívan fog hatni. Ha Logan veszít, a KSI fanok által abból örökké tartó meme lesz :D (vagy fordítva)

Az egyik legnevettségesebb "tévhit" meg az, hogy ez az egész "csak" a pénzért megy. Alapból olyan sokat keresnek, hogy lazán megélnek belőle luxusban. Ez a boxolás már inkább a hírnévről szól, hogy róluk szóljon az egész internet. (vagy nemtom, én nagyjából így látom xd)

2019. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én szerintem Logan nyer.
2019. nov. 9. 09:45
 9/9 anonim válasza:
Mr.beast.
2020. júl. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!