Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan vegyem rá magam hogy...

Hogyan vegyem rá magam hogy elmenjek küzdősportolni?

Figyelt kérdés
Nagyon ki szeretném próbálni, de mégsem tudom rávenni magam hogy lemenjek. Lehet azért, mert 23 évesen teljesen kezdő lennék, vagy mert ha jól tudom ilyenkor párban dolgoznak az edzéseken és én egyedül lennék.

2019. nov. 11. 17:39
 1/2 MadSeal ***** válasza:
Én is magam kezdtem, a legtöbben egyedül kezdik, mert ez alapból egy elég individualista dolog. Amikor én kezdtem, a nyelvet alig èrtettem, mivel Szlovákiában élek, és jó felvidékiként nem szívleltem a nyelvet. Mostanra meg aktív versenyző lettem, járok az összejövetelekre, edzőtáborokba ilyenek.
2019. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lemész egy próbaedzésre és meglátod hogy érzed magad. A normálisabb helyeken vannak ilyen első alkalmas ingyenes próba edzések. Én 26 évesen mentem kungfuzni. Egész addig ott volt bennem a vágy. 2 hónapot jártam és rá jöttem, hogy még sem érdekel annyira. Nem elég gyakorlatias, sok a fölösleges használhatatlan formaság, meg ilyen egyéb baromságok. De erre jó volt, hogy rájöttem. Most én is szemezek a küzdősporttal (box vagy thai/kick box), mert ezek gyakorlatiasabbak.
2019. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!