Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ju-Jitsu újrakezdése milyen...

Ju-Jitsu újrakezdése milyen övvel lenne ha már volt korábbi övem 20+ évvel korábban gyerekként?

Figyelt kérdés
Gyerekként, 20+ évvel ezelőtt, éveken át Ju-Jitsuztam, eljutottam egészen a zöld övig (Ez az adott korosztály legmagasabb öv szintje.). Ha most 3x évesen újra elkezdenék járni egy dojoba edzeni, akkor most milyen öv szinten kezdhetnék felnőttként? Kell-e valamilyen papír a korábbi öv szintről?
2019. dec. 4. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A kiérdemelt övet megtartod, joggal viseled.


Judoban az övvizsgákról van nyilvántartás, az 5-6 éves korban szerzett sárga-fehér öv is ott szerepel, nem csak a magasabb fokozatok, vagy a danok. Persze ez is nyilván nem az örökkévalóságig visszamenőleg, a mai felnőttek gyerekként szerzett övei nyilván nincsenek benne. Illetve most már egy jópár éve oklevél is jár az övfokozat mellé, de ezt sem tudom, mióta van így.


Nem tudom, hogy ju-jitsuban van-e ilyen központi nyilvántartás.


Ezek után meg becsület dolga - de hát mi nem az?

2019. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj edzesre. Ugyis latjak majd rajtad,h gyakorlott vagy!! Jartam en is bjj-re. Latszik a mozdulatokon,hogy ki a gyakorlott!!
2019. dec. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!