Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Roller vagy gördeszka? Melyike...

Roller vagy gördeszka? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ezen a kettőn gondolkodom, rollerben nem tudom hogy városi vagy freestyle roller a jobb, deszkánál meg abszolút fogalmam sincs mihez nyúljak. Full kezdő vagyok. Nem trükközgetni szeretnék, csak közlekedésre kell olyan, ami bírja a strapát ezeken a csodálatos magyar utakon. Akinek van esetleg tapasztalata, ne tartsa magában. Köszönöm előre is :)

2020. febr. 22. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Közlekedésre roller.

A gördeszka borzalmas ebből a szempontból.

2020. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen gondolkodtam épp, hogy talán a roller jobb választás erre a célra, biztonságosabb és könnyebb megtanulni. Viszont az még kérdés, hogy ezek a 200 mm kerékkel rendelkező lengéscsillapítóval ellátott darabok bírják-e a strapát mondjuk, ha mondjuk le fel mászkálok padkákon (mert leszállni róla egy padka miatt b..zis :D )?!
2020. febr. 22. 13:28
 3/9 anonim válasza:
100%
Miért lenne probléma ha leszálst rollerrel egy padja miatt? Az jobb lenne ha orra buknál és mehetnél a kórházba? A közlekedésre való roller nem trükközésre való.
2020. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy gondoltam, hogy mint bringával leugratok róla, meg vissza fel, hogy ne kelljen egy padkáért megállni. :D
2020. márc. 2. 16:14
 5/9 anonim válasza:
75%
A roller és a kerékpár nem ugyanaz... A rollert rövid távon eltörnéd ilyenekkel.
2020. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor is ha nem PU kereke van és van rajta elől hátul teleszkóp? Mert most egy olyat néztem ki a magyar utakhoz mérten.
2020. márc. 5. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha rollert veszel akkor a deszkasok meg bmx-esek utalni fognak. Vegyel egy deszkat adsz ra egy nagyobb kereket es a kisebb padkan lemesz a nagyobbaknal meg beadsz vmi meno trukkot es nem nezel ki homoszexualisnak. (Pro rolleresek bocsesz koztetek is vannak normalisak)
2020. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Micsoda baromság ez a megközelités... Attol mert valaki közlekedésre használ egy közlekedésre való rollert mert a trükközésre való az más téma... és vigyáz rá és nem rontja el pár padka után a jaj de menő bohóckodásával még nem jelenti, hogy meleg


A gördeszka, bmx teljesen másra való


Ha a kérdezőnek ilyen korlátolt a gondolkodása maradjon a biciklinél

2020. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem a gondolkodásom korlátolt, és nem trükközgetni szeretnék vele, arra tudnám hogy milyen roller való. Illetve nem is a adkán van a hangsúly, hanem azon is, meg a bukkanókon, repedéseken, de mostmár hogy lett rollerem, már tudom, hogy felesleges is ezen gondolkodnom, mert megtaláltam a választ. :)
2020. márc. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!