Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pankráció vs alábbi harcművész...

Pankráció vs alábbi harcművészetek?

Figyelt kérdés

Pankráció vs capoeira

Pankráció vs shotokan karate

Pankráció vs ninjutsu

Pankráció vs baranta

Pankráció vs wing chun kung-fu


Mely mester képviselői tudnának legyőzni egy utcai/kocsmai harcban egy 2 méter magas, 135 kg-os, színizom profi pankrátort?



2020. ápr. 7. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

egy ekkora állat elsodorná őket mint a gyorsvonat.

eltörne mindenük.

akkor van esélyük esetleg ellene,ha a pankrátor nem eszeveszetten nekiront a másiknak amit megállítani kb lehetetlen,hanem leáll a másikkal bunyózgatni.

na akkor lezúzhatják,telibe verhetik és akkor mindegy hogy mekkora.


de mivel általában szét vannak kokszolva,kimaxolt tesztoszteron szinttel,legalábbis aki ekkora ezért valószínűbb hogy eszét veszti sodor mint a gyorsvonat és fel sem tűnik neki ha esetleg megütik vagy rúgják és letiporja a másikat.

2020. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Egy képzett ökölvívó az összeset elintézi, egymás után vagy egyszerre
2020. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

de bokszoló nem szerepelt a kérdésben.

mert az leüti eléggé egyértelmű akármekkora a pankrátor,gondolom ezért is nem írta.

2020. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, jogos. Ezek közül szerintem egyik se indul a minimálisnál nagyobb eséllyel
2020. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén? Itt még a capoeirásnak adnék a legtöbb esélyt. Sikeresen kivitelezett capoeirás rúgással már győztek KO-val az MMA-ban. Van pár ilyen videó fent a youtubeon. Míg mókusboxal és egyéb csingcsung jutsuval (ami nem BJJ) nem győztek még soha sem. Valamint egy capoeirás - ha elég képzett - jó a lábmunkája is. Amúgy ott is vannak 90+ kg-os szép nagy darab négerek vagy latinok. Egy 90 kg-os capoeirás már tudhat akkorát rúgni, hogy kifektessen egy pankrátort. Hozzánk Marseill-be is jött le anno, egy brazil srác savate edzésre. Egyik haladó edzőtársamat, úgy fejbe rúgta, hogy eldőlt mint a krumplis zsák. Akkor láttam capoeirát élőben hatékonyan alkalmazva.

A capoeirával mondjuk az a baj, hogy ezeket a rúgásokat nem könnyű kivitelezni. Ugyan lerúgta az edzőtársamat, de azért pár ütést benyelt a brazil is. Rúgótávon belül kézzel le lehet gépelni őket.


A baranta az egy vicc, a ninjutsu (ezt én űztem is) szintén egy kamu, shotokan karate megint vicc.


A kérdésre a válaszom. Egy pankrátor elveri az összeset könnyen.

2020. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem viccek ezek a harcművészetek. A kérdező ezekszerint ismeri a harcművészeti ágakat, mert a jelenlegi kérdése után még kiírt egyet, csak azt melósokkal. Minden harcművészet lehet hatékony, ha az megfelelően van űzve. Ninjutsu-t én sem nagyon értem, viszont a karate az nagyon hatékony tud lenni, azonban nem fél év edzés után. Mindenki maga szűri le, hogy neki mit tanít az adott harcművészet és azt alkalmazza,fejleszti. Karate összes ágában van kata (formagyakorlat) ez az alapja az egésznek. Létezik a karate-n belül olyan, hogy "bunkai" ami a katák lebontott,újraértelmezett változata, nos a kata formagyakorlatokban van elrejtve az önvédelem, ezt lebontva, a saját képességeidhez alakítva roppant hatékony, de ehhez rengeteg gyakorlás kell. A baranta egy komplexum, nem csak test-test elleni harcból áll.
2020. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!