Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kinek mennyi idő volt míg...

Kinek mennyi idő volt míg megtanult deszkázni?

Figyelt kérdés
Kb két hete próbálkozom vele, de még nagyon nem állok biztos lábakon, vagyis még gurulni sem igazán tudok, lassan megy, de mondjuk egy kisebb lejtőn már félve megyek mikor megindul a deszka. Kinek mennyi idő volt míg megszokta, megtanult gyorsan és biztosan gurulni?

2020. ápr. 7. 19:01
 1/5 anonim válasza:
3%
Szerintem ne erőltesd... Főleg mostanában ne. Majd csak akkor kockáztasd meg, hogy összetörd magad, ha levonult a vírus és lesz rá kapacitás a kórházban, hogy veled foglalkozzanak.
2020. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Horáciusz száncsez ***** válasza:
nekem 2 hónap volt megtanulni, mindenképp először csak a kanyarodást, hajtást, fékezést gyakorold
2020. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: óvatosan csinálom, nem vagánykodok.


Második: akkor még az normális két hét után hogy "félek" a deszkán?

2020. ápr. 10. 19:21
 4/5 anonim válasza:

Nekem kb. 1 hónap volt mire nagyjából biztosan mentem vele. 1 hónap után még a nagyobb akadályokat félve vettem. Kb. 2 hónapnál már biztosan mentem vele. 1 éve deszkázok (longboardom van).


L

2020. ápr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is nemrég vettem egy longboardot, jobban vonz mint a skateboard, meg jobban rá is érzek úgy érzem.
2020. máj. 3. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!