Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van értelme elkezdeni parkouro...

Van értelme elkezdeni parkourozni? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Két hónapja edzek már és sikerült leadni 12 kilót és közben javítottam a kondiciómon is (fekvő, futás, felülés, gugolás, súlyzó). 193 cm és 85 kg vagyok. Aki jártas ebben az tudna ajánlani trükköket és helyeket ahol tudnám gyakorolni azokat Budapesten?

2020. máj. 1. 00:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi kezdek álmos lenni, 80 kiló és 19 éves vagyok.
2020. máj. 1. 00:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne érdemes ha tetszik?


Keress valami tornacsarnokot pl én egyszer voltam a Honvédban valami szabad edzésen (közös bemelegítés nyújtás aztán mindenki amit akart).

2020. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kőbányán nem rég nyílt egy terem, HOP Hungary néven van fent instán/facen, nézz rájuk, első terem Magyarországon. Van szabadedzés és vezetett is, nyilván a korlátozás miatt zárva tart.
2020. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a parkőr most divatos szakma, az onokam is parkőr akar lenni, de vidéken. Hát nincs is park. Pestre kéne mennie neki.
2021. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!