Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek egy 37-38-as...

Szerintetek egy 37-38-as lábhoz milyen szélességű (inchben ha lehet) gördeszkát kell valasztani? (17L)

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy gördeszkát, de csak most tudtam rávenni magam hogy vegyek egyet. Tudnátok segíteni, légyszi? A válaszokat előre is köszönöm

2020. máj. 23. 13:04
 1/2 anonim válasza:

szia, nekem most egy 7.75ös van, 43as a lábam de elég kicsinek érzem, nem mindig tudok megmaradni rajta egy ollie után. szerintem minimum 8.0ást válassz :)


igazából az a lényeg hogy minél vékonyabb a deszka annál könnyebb a flip, mert gyorsabban is pörög - minél vastagabb a deszka annál nehezebb a flip, de cserébe nagyobb helyed van rajta, így könnyebb az érkezés is

2020. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséged, sokat segítettél :)
2020. máj. 24. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!