Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan lehetek autóversenyző?...

Hogyan lehetek autóversenyző? Milyen lehetőségek vannak erre? Milyen egészségügyi állapotnak kell megfelelni? 16 éves vagyok szóval sok időm nincs, lehetséges felnőtt korba is elkezdeni ezt? Hozzá kell tennem nem vagyunk tehetősek.

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azt tudom hogy az F1 es pilóták elég fiatalon kezdik,gokartal és úgy jutnak egyre feljebb és feljebb még F1 es pilóták nem lesznek, általában tehetősebb családból kerülnek ki mivel,ez nem egy olcsó sportág.
2020. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is mondjuk tanulj meg vezetni, gokart, gokartverenyek, stb. Ha van benne valami azt észre fogják venni. Persze jó, ha van egy halom pénzed is, szóval úgy válassz szakmát, hogy jó sokat keress, hogy ezt bírd finanszírozni! Nem olcsó egy nevezési díj sem, és még hol van a többi...
2020. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Attól függ merre szeretnél eljutni. F1-be (sajnos) nincs esélyed, maximum F4-F3-ig. Ha Túraautózni akkor Suzuki Kupát mondják, de ott egy versenyre a nevezés nagyon drága (kb 1,5 millió forint a Hungaroringre). Én azt javaslom neked hogy azt csináld amit én is: szerezz be egy szimulátort, és gyakorolj. Michelisz Norbi szervezett egy e-sport eseményt aminek a győztesét leigazolják a Zengő Motorsportba a WTCR-be egy szezonra. Mivel a szimulátorozás egyre jobban fejlődik szerintem nekünk is ez lenne a legjobb út. Lépj be ligákba, tapasztalj minél többet illetve go-kart-ozz/nevezz go-kart bajnokságokba. Sok sikert neked is! :D

16-F

2020. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!