Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért van, hogy gyakori...

Miért van, hogy gyakori kérdéseken az emberek 90% lehordja a karatét?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve (shotokan)karatézok, és egyszerűen nem értem, hogy olyan emberek írnak erről a sportról, akiknek fogalmuk sincs mit miért csinálunk, hogy nem tudjuk magunkat megvédeni, attól hogy nem megyünk neki minden embernek (mert az egyik alap elvünk hogy nem mi támadunk először) meg tudjuk magunkat védeni(akár lányként is mint én) mivel ha szembe jön egy 150 kilós ellenfél megnézném egyes okos emberek hogy "verekednének" vele, nyilván nem leszólni szeretném a többi sportot mert tudom a karate se tökéletes, de ha elmész egy jó helyre edzeni, ott igen is tudsz tanulni.

2020. jún. 5. 21:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 anonim ***** válasza:
34%
Mert a karate egy vicc. Semmire nem jó. Te lehet azt hiszed jó, de nem az.
2020. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/145 A kérdező kommentje:
És el tudnád magyarázni hogy miért egy vicc?
2020. jún. 5. 21:11
 3/145 anonim ***** válasza:
68%

Én nem nézem le, jó sport, átmozgat.

A semminél jobb, ha önvédelemről van szó, biztosan két vállra nyomna egy kötekedő hülyét egy karatés.

Én a krav magával szemezek, az kimondottan önvédelem.

Kíváncsi vagyok, hogy aki leszólja, az miért és szerinte mi lenne jó helyette.

2020. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/145 anonim ***** válasza:
62%

#2


Nem hatékony, valóságtól nagyon távol álló technikák, robotmozgás.


Nézz el egy muay thai edzésre egyszer! Aztán te is rájössz, egyből, hogy mi a helyzet.

2020. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/145 A kérdező kommentje:
Már nem azért #3 de a karate és a box teljesen, más nem érdemes egy lapra venni, mi nem összeverni akarjuk az embert...
2020. jún. 5. 21:29
 6/145 anonim ***** válasza:
27%
Akkor meg? Csinálj amit akarsz. Aztán amikor egyszer megtámadnak és esélyed se lesz akkor majd másként fogod gondolni
2020. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/145 A kérdező kommentje:
Nem próbálom a véleményedet megváltoztatni, mert fölösleges, de kellett már megvédeni magam és prímán sikerült<3
2020. jún. 5. 21:37
 8/145 anonim ***** válasza:
63%
Megtámadott egy kupac kiscica?
2020. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/145 A kérdező kommentje:
Igen tudod nagyon veszélyesek ha teheted kerül őket
2020. jún. 5. 21:44
 10/145 anonim ***** válasza:
36%

Mert habi és semmit nem ér.

Arra jó hogy átmozgasson, de amúgy meg semmit. Lehet hogy a boxoló meg thai boxoló összever valakit. De attólmég a karate, főleg a shotokan egy habi.

Csinálod 10 éve, és egy thai boxoló, boxoló, savates, aki egy éve csinálha, összecsomagolna egy sparring során.

2020. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!