Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft pisztolyt vennék, kb....

Airsoft pisztolyt vennék, kb. 2 naponta lőnék vele 1-2db BB golyót, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
A pofátlan galambokat szeretném kicsit távoltartani a terasztól. Tudom, hogy nem legális, de itt vidéken máshogy mennek a dolgok, szóval kérlek ne erre a részre reagáljatok.A kérdésre koncentrálva: mi érné meg nekem? Co2 patronos, GreenGas vagy rugós? A co2-t azt tudom hogy ki kell üríteni naponta használat után, de a green gas-osat is? A rugós meg ugye nem olyan nagy FPS-sel rendelkezik.

2020. jún. 23. 07:23
 1/5 A kérdező kommentje:

Csak a "Hungárián belüli" természetet sosem látott sötétzöld természetvédők védik az elvadult galambokat, aki tényleg szakmabeli tudja, hogy veszélyesebb mint a patkány, tiszta férges a belük, száll a tollpihéjük be az ablakon és kisgyerek van nálunk.

Csak idehaza még az a törvény, hogy egércsapda - patkánycsapda kapható, galamb viszont nem irtható.

2020. jún. 23. 07:37
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

A rugós a legerősebb, de azt neked kell rángatni minden lövés után. A gázos jobb. Nekem Walther PPQ pisztolyom van, ami gázos, az visz, mint állat. Green Gas. És igen, nem ajánlott bent tartani a gázt a pisztolyban. Játék után én is mindig kiürítem. Viszont szerintem neked egy elektromos jobban megéri. Mert napi 1-2 lövésért feltölteni a fegyvert gázzal, majd azt kiüríteni nem éppen takarékos. Az elektromos valóban nem olyan erős, de elég az is a galambnak. Sőt, azzal biztos nem okozol kárt benne. Elektromos Glock-om is van, arról is csak jókat tudok mondani.


A másik, amire még figyelj, hogy bio bb-t, azaz bio golyót vegyél. Ne lőjj műanyagot a természetbe galambok miatt.

2020. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, nagyon sokat segítettél! :)
2020. jún. 23. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen kevés használatra szerintem egy rugós is teljesen jó. De gázosat tuti nem vennék.
2020. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a légpuskával töbre mennél mert az airsoftol csak fájni fog nekik de attól még visszajönnek

Airsoftból meg a rugosat érdekesebb mert sokkal olcsóbb mint a többi és azért a napi 1-2 lövésért nem érdemes méregdrága fegyvert venni

2020. jún. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!