Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lányok/verseny/menstruáció?

Lányok/verseny/menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! ❤❤

Női gondokkal kapcsolatban fordulnék tanácsért! Versenylehetőseg van láthatáron de félek elkezdeni. :(

Azokon a napokon még a mária is véres, elég sok van hasfájással kisérve. Edzeni egyáltalán nem szoktam ilyenkor, még az utolsó napokon is beindul mozgásra. Tamponnal sem versenyeznék. Ezt leszámítva az eddigi edzők mind kérdezték hogy érdekelne-e a későbbiek során verseny, így elmondhatom hogy látnak bennem fantáziát. Szerintetek érdemes belevágnom? Hobbi szinten versenyeznék a sima edzések már nagyon unalmasak nincsen bennük kihívás és az edzők úgyis a versenyzőkre helyezik a hangsúlyt.

Párom bíztat, exe szintén versenyszerűen sportolt és sokat hallani hogy nekik kevés van, de nyílván ő nem ért hozzá, épp ezért, olyan nők írjanak akik tapasztálták már ezt! Hogy szokott lenni a verseny menete? Le lehet mondani, mennyivel előtte mivel jár mindez stb ti hogy szoktátok megoldani, mennyire veszik szigorúan az edzők ha olyankor "eltűnsz" tapasztalatokat kérekk! Kickbox lenne tehát ilyen intenzív ugribugri. Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni.



2020. jún. 28. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Tampon + óriás éjszakai betét.

Hasfájásra fáldalomcsillapító.

2020. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olvasd végig mert látom nem tetted!
2020. jún. 28. 20:16
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Sose voltam ilyen helyzetben, de amiben biztos vagyok, hogy az első eltűnésed után letennének rólad az edzők. A megbízhatóság uganolan fontos, mint a teljesítmény.

Plusz abban is biztos vagyok, hogy aki komolyan versenyez, azok mind szednek fogamzásgátlót.

2020. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"az első eltűnésed után letennének rólad az edzők. A megbízhatóság uganolan fontos, mint a teljesítmény."


A második mondat igaz, az első túlzás. Ha annyira görcsölsz biztos megesik még a versenyzők esetében is hogy kihagyják az edzést. Vagy épp megy a hasad ezért nem mész szerinted azt mondaná hogy akkor ennyi? Ugyan! Komoly versenyzők nyílván más tészta. Pont ezért írtam hogy csak hobbi szinten csinálnám.

2020. jún. 28. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

"Hobbi szinten versenyeznék"...

Vagy versenyző vagy, vagy hobbista. A hobbista általában nem versenyez.

Járj le edzésre, próbáld ki magad aztán meglátod.

2020. jún. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Járok edzésre olvass. Hogy hobbiszinten versenyeznék arra írtam hogy nem az olimpiára készülnék csak amolyan kikapcsolódásként tenném. Van itt esetleg olyan versenyzős lány aki szívesen válaszolna privátban? Ott talán könnyebb erről a kínos témáról beszélni. Versenyszabályok is érdekelnek, nem kell hogy pont kickboxos legyen csak a mozgáskultúra stimmeljen mert kickbox light-contactban versenyeznek más sportágból is.
2020. jún. 29. 09:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen eltűnsz, akkor nem fog veled többet dolgozni az az edző.

A hasmenéshez nem hasonlítanám, mert az nincs minden hónapban :D

2020. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
62%

Vágj bele, ne hagyd hogy emiatt ne csináld amit szeretsz. A menstruációd közben pedig igen is jót tesz a mozgás, oldja a görcsöket.

Próbáld ki egyszer a tampont vagy az intim kelyhet.

2020. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7 Mivel írtad, hogy az első eltűnés után letenne. Hülyeség, bármi történhet. De egy biztos hogy én olyankor kihagyom. Akkor válaszold azt hogy neked nem való versenyzés. Milyen versenyt űz kedves 7-es?


#8 Köszönöm aranyos vagy! ❤❤

De ez tényleg nem segít rajtam, csak az érti akinek sok van.

Ez például friss:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1056..



Aki válaszol írja le hogy mit versenyez! ❤❤

2020. jún. 29. 10:22
 10/11 anonim ***** válasza:

9: Én egy szóval nem írtam, hogy az első eltűnés után. Nyilván időnként mindenkinek közbejöhet valami.

Én ezt írtam: "Ha rendszeresen eltűnsz,"

2020. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!