Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A karate lányoknak való?

A karate lányoknak való?

Figyelt kérdés
Szerintem igen. Aranyos, ahogy ugrabugrálnak. Természetesen harcértéke nulla, nudli.

2020. júl. 22. 13:55
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Ha egy lány jól érzi magát karate közben és örömmel csinálja, miért ne folytathatná? Férfi táncosok, balettáncosok, jógaoktatók is vannak. Én egyébkènt lány vagyok, egy balatoni táborban rèszt vettem egy karate bemutatón, mutattak pár fogást, elszórakoztunk, jó hangulatban telt. Nem jártam karatéra utána, de ha jól esik, miért ne csinálhatnák a lányok is?
2020. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát, pont ezt mondom, hogy lányoknak való! :)
2020. júl. 22. 14:37
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nekik se. Ad egy hamis önbizalmat és azt hiszik, hogy meg tudják magukat védeni vele. Ez pedig veszélyes lehet. Férfi esetében is nudli, de ott ha tud váratlanul ütni, még azt mondom érhet valamit. De ha egy kis karatés leányka megcsapja a nála nagyobb, nehezebb kant, csak felidegesíti max. Karatésok képesek perceken keresztül verni egymás törzsét, de egy boxoló mégis one hit-eli mindet törzsön. Ez azt mutatja, hogy a karatésok nem ütésálló kemény legények, hanem azt, hogy nem tudnak ütni.


Szóval nem, nemigen való lányoknak. Bár szórakozásra jó, tény. Csak tudja, hogy semmire nem jó.

2020. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kétség nem fér hozzá, hogy a box mindennek az alapja.
2020. júl. 22. 15:32
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Látom ez mai valaki betudná linkelni azt a kérdést ahol a gyerek a kickboxot az istenek és a titánok fölötti lényeknek képzeli jól esne köszike:)
2020. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"De ha egy kis karatés leányka megcsapja a nála nagyobb, nehezebb kant, csak felidegesíti max."


Mert mintha másnál, ha megpróbálsz megütni egy nálad sokkal, de sokkal nehezebb embert nem így lenne? Nem csak Karatenál van így, bokszolsz, de 50kg vagy csak, akkor te hiába ütögeted a 90-100Kgos embereket.


"Kétség nem fér hozzá, hogy a box mindennek az alapja."


Túlzásokba ne essünk. Ad egy jó alapot, de ennyi. Nem mindennek az alapja, bőven vannak hiányosságai az ökölvívásnak is, nagyon sokszor ők is bőven alul maradnak más stílus képviselői ellen.

2020. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát, az ütés mindennek az alapja. Ki kell egészíteni mással, persze.
2020. júl. 22. 19:52
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Ez valami hímsoviniszta kérdés akar lenni?
2020. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

“Nem csak Karatenál van így, bokszolsz, de 50kg vagy csak, akkor te hiába ütögeted a 90-100Kgos embereket. “


Azért egy jó küzdősportoló le kéne tudjon győzni egy nála sokkal nehezebb embert is...

2020. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szerintem is... Az 50 kilós boxoló a 100 kilós boxolót nem, de a 100 kilós Átlag Józsit tuti.
2020. júl. 22. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!