Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Heti 3 wing tsun és 2 MMA jó...

Heti 3 wing tsun és 2 MMA jó lesz utcára?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 20:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Ha ilyen gyáva vagy, akkor neked biztos. Én inkább maradnék egy jó karate vagy MMA mozdulatnál...


16/F

2020. júl. 27. 09:24
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem gyáva, hanem reális. Nagyon sokan szopták már be a nagy hősködést az utcán.

Olyan meg, hogy MMA mozdulat nincs. Az MMA egy szabályrendszer csak, nem stílus. Már nem viccesek a trollkodásaid.

2020. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy utcára? Vegyél egy bicajt vagy egy kocsit utcára, ne bunyózgass mert elvisznek a yardok.
2020. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
Wing tshun jo lesz. :)
2020. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kérdező neked jó lesz
2020. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Dávid Füli válasza:
91%
22 Év küzdősport és harcművészet van a hátam mögött. Ha azért akarsz tanulni hogy az utcán balhézz akkor vagy a börtönben, vagy a koporsóban fogod végezni. Láttam mind kettőt. Az a baj hogy sokan azt hiszik micsoda buli ha valakit szétvernek, és hogy ettől majd elismerik őket, meg tisztelik stb. Ha ezeket az alapvető dolgokat csak erőszakkal tudod elérni akkor emberileg kudarcot vallottál. Ha önvédelemben gondolkodsz, ott is nagyon okosnak kell lenni. Ha valaki beszól nem kell azonnal betörni a képét, elég egy elnézést kérni és elmenni. Hidd el tudom mit beszélek! Az erőszak semmit nem old meg! A küzdősportok, és eleve a sport önmagában legyen az bármi, arra van hogy te fejlődj! Hogy megismerd magadat, a korlátaidat, és megtanúld mi az a kitartás, alázat, sikerorientáltság, emberség. A sport arra van hogy neveljen és jobbá tegyen. Nem arra hogy mint egy veszett kutya kimégy az utcára és verd az embereket, vagy esetleg ők téged, vagy leszúrnak pl. Az egyik régi barátom az utcán halt meg. Az élettársa terhes volt. Tudod ha nyugodtan azt mondta olna hogy bocsánat, és hazajött volna, még mindíg élne. Egy hülyeség miatt meg kellett halnia, mindenki nagyon kemény akar lenni, mire rájön hogy nem kemény hanem hülye meg már késő. És meg ne haragudj! De a kérdésed tipikusan baromság! Inkább csajozzál!
2020. júl. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Fa_ember16 ***** válasza:
0%
Már nem azért de én nem jevernem a kettő küzdősportot.meg szerintem a wing tchun egy nagy szar,de ahogy akarod.ja és az hogy "jólessz utcára?"az nekem már azt jelenti hogy egy idegbeteg fasz vagy aki az önvédelmet örömszerzéshez használja.csak elszeretnem mondani hogy egy cigány késsel nem fog tőlled befosni,sőtt,hamarabb szúr le mint hogy te valamit mondj.ja,és ezzel a menősködéssel vagy akármit is akarsz itt csinálni,csak bemocskolod a wing tchun és mma sportszabályzat nevét.élőben meglátnálak legszívesebben szétvernélek,de én nem mocskolom be a muay thai sportszabályzat-ot azzal hogy csak a saját örömöm miatt megverek valakit. Ja,és #16,elismerésem,22 év kütdősport,na ijen embert tisztelek én,aki tudja hogy,hol,hogyan és mikor kell használni ezt a tudást.
2020. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Magas szinten űzve mind a kettő “jó lesz utcára”, csak tudod ha ilyen a hozzáállásod még mielőtt egyáltalán elkezdenéd akkor könnyen szarul járhatsz az utcán, tekintve hogy mostmár minden hónapra jut egy késelés a fővárosban. Egy küzdősportot, harcművészetet vagy úgy bármit magas szinten huzamosabb időn át űzni kemény meló, sok kitartás kell hozzá, te itt heti 5 edzésről beszélsz. Kb 2 hétig lesz motivációd ha azért akarsz ilyesmit tanulni, hogy “jó legyél az utcán”. Az egyik barátomat pont a napokban állták körbe 4en pénzért a nyugatinál, és hidd el biztos hogy bármelyiket végig tudta volna iskolázni a ringbe, de inkább odaadta azt a 3000forintot ami a tárcájába volt. Mert fontosabb hogy wing tsunnozás meg mmazás közben ne toljanak át a torkodon egy kést. Pacek akarsz lenni aki meg tudja védeni magát az utcán? Járj valami küzdősportra ahol van rendszeresen full contact, tanulj kés harcot, járj el taktikai lövészetre. Hordj magadnál kést, gázpisztolyt. Ez sem fog életbiztosítást adni, mint ahogy semmi sem. Az önvédelem az nem ott kezdődik hogy te keresztbeverted a másikat meg ledoptál egy dan vizsgát a srácon aki beléd állt. Hanem hogy elkerülöd a bajt. Ha le akarnak szólítani megmondod hogy nem és tovább mész. El lehet futni, ezek hidd el nem fognak 5 méternél tovább utánad menni. Ha meg véletlen pont a csajoddal sétálsz és a sarkon telibever plekniből valaki, akkor gratulálok mert te vagy az 1 az 1millióból és olyan helyzetbe kerültél amit tényleg nem lehet elkerülni bunyó nélkül. Ilyen helyzetben valóban növeli az esélyed minden küzdősport, harcművészet, önvédelmi rendszer, vagy amiket feljebb leírtam. De olyan dologra készülni amire 0,000001% az esély hogy bekövetkezik egész életedben elég gyenge motiváció lesz heti 5x, ezt elhiheted. Ettől függetlenül én bíztatlak hogy vágj bele, legyél versenyző, motiváljon hogy jobb legyél, erősödj stb. És tudod minél jobban elmélyülsz ezekben, minél magasabb szintre jutsz, minél komolyabb meccseid és ellenfeleid lesznek, annál inkább mosolyogni fogsz azon a srácon aki ezt az egészet azért akarta elkezdeni, hogy utcai vagány lehessen.
2020. aug. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
36%
A testi adottságaidhoz válaszd a kung fu stílust. Én 🐒 részeges majom ágat szoktam ajánlani, ha alacsony van, de nem sovány/pálcika. Ha normális a magasságod és a súlyod, vastag csontozatú, és erős is, akkor a tigris/leopárd ágat, ha magas vékony vagy, akkor darú-kígyó ágat...és így tovább.
2020. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
26%

Csak a wing tsun.

Gèp leszel.

Harci hép.

Egy droid.


Egy két lábon járó halálcsillag.


Csontroppantó leszel.

Egy here repesztő.


Na mindegy..

Utcan mindig a herekre kell menni..

Vagy rugni a herèt,vagy nyalogatni,szivni erosen hogy fajjon a komának.


Nyugodtan vedd a szádba.

2020. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!