Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MMA jó utcára?

MMA jó utcára?

Figyelt kérdés
Ha netán belémkötnének.

2020. júl. 31. 12:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Egy újabb sztrítfájter...
2020. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Fa_ember16 ***** válasza:
81%

átlag ember ellen talán.ez attól függ az ellenfél mekkora,mijen nehéz,tud e ő is harcolni,te mennyire tudsz harcolni,JA,meg ha van nálla kés akkor semmit nem ér. Én ezt màr itt megkérdeztem és a tanács,még egy 8 éve mma ző csávótol is az volt hogy fuss a faszba,inkább hagyd ott a támadót.vagy még az tippem,hasznalj széket,dobd rá a széket.bújj el valahova,ha szabadban vagy akkor legyen közted meg a támadó közt egy kuka,vagy akármi más.na de vissza az utcai harcra. Hacsak nem támad meg hirtelen,ne verekedj.hiába boxolsz,kickboxolsz 8 vagy 10 vagy 20 éve,jobb kikerülni a bajt és azt mondani hogy"boccs haver,nem akartam" minthogy "mit nézel,beverem a fejed,járok boxolni,úgy vigyázzá". Meg ha az ellenfél mondjuk 140 kiló,2 méter magas,megfog az addig üt amíg akar,mert úgyis nagy valószínűséggel nagyobb nállad,meg erősebb.tudod,nagyobb tömeg,nagyobb erő. Nade ha ezt tényleg csak a végső esetben használod az utcán,és nem szórakozásból akkor igen,jó,de nem mindíg. Ez változhat sok mindentől függően.úgyhigy ja,segít,de csak ha tudsz rendesen box/kickbox olni és az is csak végső eset! Remélem tudtam segíteni,és hogy nem írtam hülyeséget

:)

2020. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, mi velem a gond, de 25 év során SENKI nem kötött belém az utcán.

Mentem idegenbeli meccsekre hazai mezben, szórakozni a legalja kocsmától a legimpozánsabb klubig.

2020. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Fa_ember16 ***** válasza:
70%
#3 akkor gondolom szerencséd volt,vagy csak amúgy is kerülöd az ijen helyeket.
2020. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sztrítfájter bizony, pont a magadfajták ellen hatásos az MMA
2020. júl. 31. 15:12
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

MMA az egy szabályrendszer, nem stílus. Ez a kérdés most olyan, mintha azt kérdezted volna a kislabdás foci szabályzata jó-e önvédelemre.

Utcán meg nincs olyan, ami megvéd. Előkerül a bökő, akkor te ott hiába tanultál valamit, a késszúrást nem nagyon fogod kivédeni. Még Eskrimasoknak is nehéz, nemhogy olyannak, aki nem tanult semmi késharcot.

Mikor ki akarnak rabolni, akkor meg nincs olyan, hogy nem kerül elő a kés, azzal kezdik. Meg a másik, hogy sose lesz egyedül a támadód, 3 ember ellen te meg nem fogsz bunyózni eredményesen.

2020. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod...
2020. júl. 31. 21:05
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Na aztán melyik része nem tetszik a válasznak? Az, hogy leírtam az MMA egy szabályrendszer?

Vagy az, hogy leírtam kés ellen te hiába tanultál valamit, pillanatok alatt meg tudnak vele késelni?

2020. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Fa_ember16 ***** válasza:
86%
#8 az a baja hogy nem növeled az ego ját és ìgy nem tud keménykedni.amúgy is csak rosszra használná,szard le szerintem.
2020. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen jó. Minden küzdősport, harcművészet, önvédelmi rendszer ahol az edzéseken rendszeres a full contant bunyó az jó lesz utcára is. De érdekes módon minél magasabb szintre jutsz valamelyikben annál jobban elfogod kerülni az összes ilyen konfliktust. Mivel 100ból 99x kettőn áll a vásár.
2020. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!