Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát érdemes...

Mertmiertisne kérdése:

Milyen gördeszkát érdemes vennem és hol?

Figyelt kérdés
Kb 175cm magas vagyok, 55 kiló, 39-es a lábam. Kezdő gördeszkás vagyok, vagyis gurulni már elég stabilan tudok, kanyarodás is rendesen megy. Eddig az egyik ismerősöm deszkáját használtam de az nem valami jó, és szeretnék egy sajátot is amit tudok magammal vinni mindenhova. Kb 25000 forintot tudnék rászánni. Csak alap trükkök megtanulására kéne. Előre is köszi a válaszokat.

2020. aug. 3. 10:44
 1/5 anonim válasza:
18%
Kislány vagy?
2020. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fa_ember16 ***** válasza:
Attól függ hogy mire használnád. Ha városba akkor inkább egy pennyboard egy puhább kerékkel. Vagy akár egy freestyle vagy longboard ugyanúgy puhább kerékkel. 25 ezerből longboard nem jön ki,még az olcsóbb kategória is inkább 30 ezer vagy több. A pennyboard az egy kb 15 ezer. Ami nekem van viszont az egy sima deszka,15 ezer volt amazonon: [link] sajnos csak német oldalon találtam de ugyanez van nekem is,egy unibest deszka,15 ezer és nem is ojan rossz egy kezdő deszkának. Aztán már ha jobban belejössz és komojabban bele akarsz kezdeni akkor szánj rá egy 40/45 ezer forintot egy például bluetomato deszkáre.ott például neked rakják össze darabonként a deszkát és kiválaszthatod mit akarsz rá.de viszont ha egy ijen "custom" deszkát kérsz és nem egy készen összerakottat akkor lehet hogy már 45 ezer helyett 60 lessz
2020. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fa_ember16 ***** válasza:
*én se értek annyira a gördeszkához,de ennyit azért tudok.ha puha a kerék akkor az egyenetlen útra jobb,ha nem puha az akkor sima útra,deszka pályára való
2020. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül a decathlonból választottam egy sima gördeszkát, alap trükköket megtanulom vele és ha több hónap múlva bejön még az egész dolog választok egy komolyabb deszkát
2020. aug. 5. 22:32
 5/5 Fa_ember16 ***** válasza:
Na,a decathlon is árul jó deszkákat.legalábbis kezdő deszkákat.mondom,ha jobban bele akarsz majd netán kezdeni,akkor mindenképp nézd meg a bluetomato online shoppot,ha netán nincs a közeledbe egy rendes bolt.
2020. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!