Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát lenne...

Milyen gördeszkát lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm longboardját próbálgattam már egy ideje de kellene egy saját. Viszonylag jól megy már a gurulás és a kanyarodás viszont ezzel nem lehet olyan rugalmasan közlekedni városban mert elég vaskos darab.Cruiserekről olvasgattam kicsit, azok esetleg jók lennének ilyen célra, vagy maradjak a longboardnál?Árban inkább a minél olcsóbb felé hajlanék mert simán benne van hogy gyorsan megunom.Decathlonban nézegettem őket, azok milyenek?Milyen márkákat tudtok javasolni?Akár komplett deszkát vagy alkatrészenként külön is.

Előre is köszi!



2020. aug. 24. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy freestyée deszkát ajánlanék nagyobb és puhább kerekkel ha nem akarsz annyira trükköket tanulni. Decahlonosat nem éri megvenni, nézz körül inkább a steg.hu-n garage storban, de rengetek bolt van a neten is. Szerintem 20 ezertől már egész jó deszkát lehet szerezni
2021. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!