Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen harcművészetet kezdjek...

Milyen harcművészetet kezdjek el tanulni?

Figyelt kérdés
22 leszek, 190 magas vagyok, vékony nagyon. Versenysportoltam 10 évig, de már egy éve egyáltalán nem nyúltam ütőhöz, és kb végig feküdtem és ittam meg kockultam ezt az időszakot. Azért hagytam abba a sportot, mert egy kínszenvedés volt az egész már, fájt minden ízületem. Aztán egy hétig pihentem, és annyira jó volt, hogy többet nem írtam az edzőmnek, hogy mennék, és szó szerint az egész napos fekvés tette ki a napjaimat. Annyi mozgás volt, hogy elmentem suliba, kajálni, vagy néha felszedtem egy egy csajt egy éjszakára. Most se nagyon bírok edzeni. Lementem kondiba, de egyszerűen annyira szar érzés lent lenni, hogy sose érek a gyakorlatok végére, hogy már oda se járok. Most új dolgokat akarok találni, hátha azzal könnyebb lesz. Ezek közül az egyik a falmászás,másik pedig egy harcművészet. Tudom, hogy az MMAnak lenne a legtöbb értelme, de szerintem kiröhögnék, hogy mit keresek egy olyan helyen ilyen pálcika alkattal... Igazából konditerembe is utálok emiatt lemenni, nem tudom elképzelni, hogy valaha erős leszek. De ki tudja. Na mindegy nem is ez a lényeg. Milyen küzdősportot ajánlotok, ami nem bullshit aikido vagy kung fu?
2020. okt. 13. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

"...ami nem bullshit aikido vagy kung fu?"


Mennyé bokszóni vagy tájboxónyi, a nem bulsziter tesó, oszt stabil lesző!

2020. okt. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából fontos neked a harcérték? Mert asszem van északi ököl kungfu, az rúgásra alapul, ilyen testalkattal sztár lennél. És maga a stílus se rossz feltétlenül, csak az oktatás gyenge valószínűleg. De ja, ne kockáztass, hagyd ezeket. Én mondjuk érdekességképp ránéznék. Egyébként simán taekwondo. Ilyen testalkattal lazán.
2020. okt. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek nem tudok reagálni


Második, köszi a tippet belenézek

2020. okt. 13. 11:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen magassaggal en inkabb valami uto rugo stilust ajanlanek, pl kick box, sima box, thai box, viszont a beallitottsagtol is fugg en magam is 190 vagyok, de nekem az allo bunyo sokkal gyengebben megy mint a foldharc vagy a birkozas- judo. Szoval nem biztos hogy attol mert magas vagy az allo bunyot fogod erezni jobban. Utcara egyebkent a testharc is boven megallja a helyet soot..
2020. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ui: A testharc sokkal erostatikusabb mint az allo bunyo szoval mondjuk egy brasil jitsu vagy egy birko edzesen pikk pakk megerosodnel szerintem. Ne menjen el a kedved ha elejen lekopogtatnak vagy foldhoz vagdosnak ugy erosodik az ember :)
2020. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!