Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pálvölgyi barlang vezetett...

Pálvölgyi barlang vezetett túrája mennyire megterhelő fizikailag?

Figyelt kérdés
Mihez lehetne hasonlítani, mondjuk másfél óra gyaloglás 5-10 perces szünetekkel? Elég jó húsban vagyok, de meghívtak, mindenképp el szeretnék menni, csak nem tudom hogy készüljek.

2020. okt. 23. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Semennyire nem megterhelő. Néhány hónapja a 10 éves kisöcsémmel voltam és simán bírta.

Kb mindenhol megállnak nézelődni, a vezető mondja az érdekességeket majd tovább megy. Rengetegen lemaradnak megállnak saját tampóban mennek stb. Volt pár ember aki szintén jó húsban volt és nem panaszkodtak élvezte mindenki. Lépcsőzni is alig kell.

Szóval hajrá tetszeni fog🤩😉

2020. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az a túra volt, ahova fejlámpa kell, meg váltóruha? Úgy tudom ez nem kiépített részen halad, de fogadnak kezdőket is.
2020. okt. 23. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ez a sima sétálós túra volt. Nem is tudtam hogy van ilyen csúszós mászós rész is
2020. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azért jó lenne ha nem nagyon kéne másznom, 140+ kiló vagyok.
2020. okt. 24. 07:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem bantasbol, mert hasonlo sulyban vagyunk!

De a palvolgyi a legbrutalisabb. Egyaltalan nem ajanlott ekkora tulsullyal!

Bizony sok a lepcso, kuszni-maszni kell, vannak szuk resek amin atmenni. Max 90-95kg ami atfer ott es terhelesben is birja a szemely.

A szemlohegyibe mehetsz azt babakocsival is vegig lehet jarni.😔👍

2020. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most ez akkor micsoda, barlangászok által vezetett rendes barlangi túra, vagy a vezetett barlanglátogatás, amire beviszik óránként a turistákat? Előbbit én sem ajánlanám 140+ kg-al, pálvölgyiben nem voltam, de pl. Alba Regia-ban igen, utóbbi meg nem jelent semmilyen fizikai nehézséget.
2020. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!