Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boksz súlycsoportok melyik...

Boksz súlycsoportok melyik legyen?

Figyelt kérdés

184cm vagyok és 75 kg az utóbbi egy honapba húztam 3kgot úgyhogy mellette eddzedtem, szóval csak ettem többet de annyit eddzedtem mint előtte.

75 kg vagyok, de 65 kg nézek ki mivel nagyon sűrű/nehéz a csontom mennyi kéne még rám?

a nehézsúly jó lenne? mellesleg nagyon hosszú karom van.

90kgosan úgy néznek ki mint egy 80kgos.

Szerintetek mennyi lenne az ideális súlycsoport a magasság hoz, figyelembe véve a -10kg kinézetem.



2020. nov. 9. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél kisebb súlycsoportba kerülsz, annál nagyobbak lesznek az esélyei, hogy a hosszú kezeddel szép sikereket érjél el. Úgyhogy én a 64-69 kilósok között, azaz a váltósúlyban próbálnék érvényesülni.
2020. nov. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem,izmot szednék fel míg nem versenyem, ész aztán le tudnám aszalni magam 69re de lejjebb nem tudnék menni

Köszi a válaszod🙏🏻🙏🏻

2020. nov. 10. 05:55
 3/4 anonim ***** válasza:
A nehézsúly szerintem sok lenne, illetve attól függ hogy mennyire vagy erős. Én a te helyedben inkább egyel lejjen a cirkálóban (81-91kg kb) próbálkoznék, ott kevésbé vannak nehézfiúk. (a nehézsúlyban 100-110 kilósak sem ritkák, azok ellen pedig kilencven párkilóvalval menni nem annyira szerencsés)
2021. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3, igazad van, csak mivel jelenleg 75 kg a srác, épp most álmodja meg, hogy melyik súlycsoportban legyen világbajnok, melyikben lenne elegánsabb. Ez ennyire nem egyszerű, te is tudod! Ami biztos, hogy rengeteget kell edzeni, és az egészségesen elérhető legalacsonyabb súlycsoportot kell megcélozni.
2021. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!