Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan tudnánk apukámmal 2-en...

Hogyan tudnánk apukámmal 2-en idén December 29.-én a Szilveszter Rallyra a Hungaroring belső területére? Sajnos zárt kapus lesz a nézőknek.

Figyelt kérdés
Eddig zsinórban 7× voltunk 2013-tól kezdődően, mindent tudok a versenyről. Idén csak Ring belső gyors lesz. Hogyan tudnánk bejutni?🤔

2020. dec. 12. 17:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Sehogy
2020. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi!!!
2020. dec. 12. 18:41
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
Akkor mire vagy kíváncsi csillagom? Tudod, mit jelent a zártkapus? Hogy nem mehet be néző. Legyél versenyző, akkor bemehetsz.
2020. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Mikulás Rally is zárt kapus volt. Mégis voltak nézők. Nem csak fotósok és sportbírók. Nézők!!!
2020. dec. 12. 20:21
 5/37 veterán vas ***** válasza:

Ha minden tudsz a versenyről akkor nem kérdeznél ilyet.

Vagyis, NEM TUDSZ MINDET!

Nem olvastad elég figyelmesen a kiírást, így átsiklottál a belépőhöz való hozzájutás lehetőségein.

Tehát NEM TUDSZ MINDENT!

Ráadásul még a kérdésed is értelmetlen, kimaradt a legfontosabb szó, a "bejutni".

Szóval, tényleg NEM TUDSZ MINDENT!

/no erről ennyit/

2020. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Utolsó: #okcső

Milyen kimaradt a legfontosabb szó? Rajtad kívül mindenki érti a kérdést hogy mi a célom. És amúgy meg nem maradt ki mert aki annyiból nem érti hogy mi a kérdés lényege hogy zárt kapus lesz (azaz te) annak nem való a kérdés!!!

2020. dec. 12. 21:22
 7/37 veterán vas ***** válasza:

Bizonyára értettem ha válaszoltam is rá. ;)


"hogyan tudnánk apukámmal 2-en idén dec. 29-én a Szilveszter rallyra a Hungaroring belső területére".


Viszont úgy látom te nem értetted a válaszomnak azt a részét ami érdekel. ;)

2020. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Fogod magad aztán belógsz.


Beöltözöl ilyen rally ruhába, akasztasz a nyakadba VIP kamu kártyát aztán a kutya nem fog megszólni.

De a Hungaroring alapból ilyen dimbes-dombos, erdős helyen van, könnyen találhatsz olyan helyet ahonnan belátod a pályát szóval még ez sem kell.

2020. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
De Én a belsőre szeretnék menni a Paddock meg a boxutca mögé a parkolóba. Ott lesz a szervizpark ott akarok fényképezni és beszélgetni a versenyzőkkel ahogy minden évben szoktam. Na meg a Paddock végén van a cél a belső gyorsna ott akarok majd még videózni.
2020. dec. 13. 13:41
 10/37 anonim ***** válasza:
84%

Beszéld meg a fejessel.


Komolyabb összegért beenged.

2020. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!