Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az autóversenyzőknek nincs...

Az autóversenyzőknek nincs olyan, hogy a közúton beütnek a reflexeik és ezzel gondot okoznak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy elkalandoznak fejben és egy egyenes szakasznál kigyorsítanak ameddig tudnak, vagy úgy vesznek be egy kanyart, hogy kiautózzák az ívet és átmennek a másik oldalra, vagy mondjuk megelőznek valakit, amikor el kéne engedni. Szokott ilyen történni?

2020. dec. 13. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha én boxolóként mindenkit azonnal pofánvernék csak mert kihajoltam a vállveregetése elől. Ennyire azért nem robot egy ember. Reflexből jöhet valami, de az nem lesz veszélyes. Például ha megcsúszik a jégen, akkor képes kontrollálni a csúszást, illetve ha muszáj, akkor az autót az árokba vezetni és nem a szembe sávba.
2020. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, amiket írsz nem, de hogy kicsit gyors hajtanak, olyanok már voltak, de többségére nem jellemző.
2020. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"beütnek a reflexeik" :O


Arról szól a fáma, hogy Pavlov kutyájának minden csengetéskor elindult a nyála.........csakhogy itt, felnőtt, gondolkodó emberekről van szó.

2020. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Azt is odaírtam, hogy elkalandoznak fejben.
2020. dec. 14. 00:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi nagy autóversenyzőkre nem jellemző, hogy agresszíven vezetnének. Lehet, hogy az átlagnál sokkal jobbak a reflexeik, de pont ők pontosan tudják, hogy a többség nem ilyen, és nem szabad másokra ráijeszteni, mert a másik nincs hozzászokva, és baj lehet belőle.


Kisstílű (igazi "apuka kedvence") ámde hivatásos autóversenyzőt viszont láttam már, amint bemutatkozó videójában állat módjára repeszt autópályán...

2020. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A tempóról egy régi sztori:

Vagy 30 évvel ezelőtt Alain Prosto (francia F1 versenyző, négyszeres világbajnok) Párizs külvárosában lassan haladt az utcai autójával. A rendőr -aki nem ismerte föl- megállította és megkérdezte, mit óvatoskodik, miért tartja föl a forgalmat?

Prost azt válaszolta, a zsúfolt forgalom és az útviszonyok miatt, azt a sebességet tartotta biztonságosnak. ;)

2020. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én kamionozok, azok max 90-et mennek (vagy 85) és baromi lassan gyorsulnak, amikor 1 hónap tötymörgés után hazajövök akkor kijön rajtam ez a feszkó és a kocsival hajtok mint akit fejbevágtak DE sosem ott ahol veszélyeztetnék bárkit is... Este amikor egyáltalán nincs forgalom, száraz időben, lehetőleg városon kívül.


Vszleg egy autóversenyzőnek pont fordítva van, rohadt unalmas állandóan a pengeélen táncolni és padlón menni hát még ha rallyzik az ember és közben az úton tartani a kocsit, versenyen kívül sokkal inkább a nyugira vágynak, majd versenyen kiélhetik a stresszt :D

2020. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!