Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Balerina szeretnék lenni. Mit...

Balerina szeretnék lenni. Mit tegyek H ezt elérhessem?

Figyelt kérdés
Sokat jártam/járok balett előadásokra. Filmet nézek. És valahogy ma jött egy elhatározás h én is az szeretnék lenni. Sírtam, mikor sokan azt írták kiskortól lehet. 16L vagyok. Esélytelen?

2021. jan. 3. 12:05
A kérdező szavazást indított:
Tánc
Sport
Balett
Spic cipő
Álmom
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
10 évet késtél....
2021. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem esélytelen, legyél szorgalmas és hajlékony!
2021. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

hivatásos balerinának lenned esélytelen. természetesen hobbi szinten még elkezdheted, az nem korhoz kötött.

(amúgy 16 évesen, főleg úgy hogy legalább filmeken láttál már balerinákat, komolyan felmerült benned hogy még te is az leszel? azért ennyire valószínűtlenül már régóta nem tálalják a balettot a képernyőn...)

2021. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hivatásos tényleg nem leszel, de hobbiból lehet csinálni és érdemes is. Úgyhogy vágj bele, légy ügyes és élvezd az örömet, amit nyújt.
2021. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
75%
Hivatásosnak esélytelen. Hobbiból viszont bármikor elkezdheted, keress egy felnőtt hobbi balettcsoportot. Sokat fejleszt a mozgáson és a koncentráción.
2021. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Idő utazol 4 éves korodba,ahol felkeresed a szüleidet és szólsz nekik,hogy írassanak be balettozni.


De még így sem lenne biztos a dolog.

Mert van még 10-12 éves kor körül az antropometria vizsgálat,ahol vizsgálják az ízületeid vastagságát,a csontozatodat a bordaketreced,várható magasságodat.

és ha vaskosabb vagy már annyi is és mehetsz át a hobbi edzésre.


Mert van olyan ismerősöm,aki 4 éves korától járt balettozni,imádta,tehetséges is volt,ez volt az élete,aztán amikor 12 évesen már majdnem 1 magas volt a tanárral a csaj,akkor kezdték sejteni,hogy itt vmi nem lesz oké.

Igazából stimmelt,mert nem olyan para 170 magasnak lenni 12 évesen és 185 magas nőnek lenni felnőttként,csak épp a balettban ez enyhén kizáró ok,hiába vékonyabb alkat és kecses csontozat meg jó ízület vastagság és végletekig kitartó.

2021. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sírd ki magad jól, utána lapozz egyet!!
2021. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Na és eddig miért nem akartad ezt csinálni? Mire vártál?

Különben, ha csak most 16 évesen jött a világmegváltó gondolat, akkor hamarosan el is fog múlni.

2021. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
Inkább csak hobbiként csináld...
2021. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!