Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha elmegyek mma edzésre az...

Ha elmegyek mma edzésre az unokatestvéremmel, lehet kikötés az, hogy egymással küzdeni mi semmilyen formában nem szeretnénk?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 16:50
 1/6 MadSeal ***** válasza:
80%
Ezt az edzővel kell megbeszélnetek.
2021. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem elképzelhetetlen, hogy megüssem egy szerettem, akkor is, ha az baráti mérkőzés, vagy sport címszó alatt teszem.
2021. febr. 21. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet. Ha mégse menjetek külön klubba.
2021. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Manapsag mar barmibe beleegyeznek,csak fizessel.
2021. febr. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár az MMA-val semmi tapasztalatom, másra járok, de nem hiszem, hogy az első edzésen (vagy bármelyiken az első pár hónapban) arról lenne szó, hogy verejték egymást véresre. Szerintem jópár hónapig egyáltalán nincs is szabad küzdelem. Amúgy ez nem arról szól, hogy "megütöm akit szeretek". Én testvéremmel gyakran edzek együtt, néha, mikor pörgetjük, és egyikünk nem figyel eléggé (ez általában én szoktam lenni, tesóm sokkal magasabb szinten van nálam), becsúszik 1-1 ütés, de ez ilyen, nincs ezzel baj, ebből is tanulunk, ezt nem lehet máshogy. Szerintem ezen feleslegesen parázol.
2021. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 clint ***** válasza:
Ez nem úgy megy, hogy elmész és egyből bunyózni kell. Meg kell tanulni az alapokat ami hosszú idő, és ha tapasztaltabb leszel sparringoltok ami még mindig nem véresen komoly bunyó.
2021. febr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!