Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 16 evesen meg lehet belőlem...

16 evesen meg lehet belőlem profi boxolo? Most nagyon rá álltam napi ketto edzést csinálok reggel es delutan plusz cardionak futás. Ha elegendo a kitartasom akkor meglehet még a profi szint? Itt gondolok pl nagyobb versenyekre, országos stb.

Figyelt kérdés

#verseny #kitartás #box #Késő elkezdeni?
2021. febr. 27. 09:40
 1/8 anonim válasza:
100%

Igen!!! Elegendő kitartással bármit el tudsz érni!!!

Sok sikert!(:

2021. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
volt előtte bármilyen küzdősport múltad ? lehetsz profi 10 éven belül ha tehetséges vagy, de abba azért gondolj bele hogy akik szintén tehetségesek és 5-6-7 éves korukban elkezdték mekora előnyben lesznek. Ettől függetlenül vannak kivételek a profi sportban is akik későn kezdték el. De az edzőnek mindenképp mondd el a szándékaidat, ha látja hogy ügyes vagy és komolyan veszed és ismeri a céljaidat, máshogy fog foglalkozni veled.
2021. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen thai boxoltam 1 evet. De azon gondolkodok hogy egyszerre a kettőt csinálnám akkor gyorsabban es jobban menne. Plusz még mellete kondi.
2021. febr. 27. 18:34
 4/8 anonim válasza:
100%

Akár ha 20 évesen kezdenél hozzá, akkor is lehetnél profi kellő kitartással.

Szóval a válaszom, igen, persze!

2021. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi kettő edzés + kardio... Az igen! Szerintem ha van hozzá tehetséged, akkor lehet belőled profi!
2021. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. De ahhoz tényleg tenni kell.
2021. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. márc. 4. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen kezdtem küzdősportot, és 3 év után többet fejlődtem mit hittem volna hogy lehet, nem hogy mondjuk10 év múlva, bármi lehet, bár a korlátozások miatt feljött 10 kiló nekem is.
2021. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!