Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Box+birkózás, vagy Box+kés...

Box+birkózás, vagy Box+kés elleni önvédelem?

Figyelt kérdés

Most fogom elkezdeni az ökölvívást, és az lenne a kérdésem, hogy 4 év boksz+ utána pár év birkózással ütőképes lennék egy egy utcai önvédelmi szituációban?


Vagy többre megyek egy box+késharc elleni önvédelmi sport kombinációval? 20/F


2021. márc. 12. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Elég ha kigyúrod magad és nem fognak belédkötni:)Amúgy ütőképes lennél
2021. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
En 4 evet boxoltam az is eleg utcan boven. Mondjuk gyurok is ezer eve. De az emberek nemtudnak bunyozni csak nagy a szajuk 😅
2021. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Én azt mondom neked, hogy box+birkózás, nemes egyszerűséggel azért, mert kés ellen SOHA nem állunk le bunyózni. SOHA! Jó, oké, ha neked kardod van vagy pisztolyod, akkor igen. Ha nálad van az előny, akkor rendben van. De különben meg soha! A te érdekedben mondom, hogy hogyha valaki kiugrik eléd egy késsel és azt mondja, hogy "pénzt vagy életet", akkor hála a box+birkózás kombódnak olyan bika állat állóképességed lesz, hogy megfordulsz és lefutod a francba. Hidd el, ezzel jársz a legjobban.
2021. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Ram 2x is fogtak kest. Altalaba csak meg akar ilyeszteni, de hiaba van nala kes ha tok bena. Egyszer csak bloffolt kirohogtem h sok sikert gyere nyugodtan lenyeletem veled a kesed is de nekemjonni se mert 😅 a masik meg atom bena volt kapalozott egyet aztan kiutottem xD olyan viccesek ezek az agressziv buta kotekedos emberek.. ha odaalsz mar megrendul az onbizalma ha meg kiutod az egyiket a masik elszalad. Nagyonjo 🤣
2021. márc. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
A felettem lévő egy hülye. Kés ellen tanulj meg sprintelni vagy add meg magad. Akár milyen balfsz is a késes ha megtámadod nagy valószínűséggel nagyon súllyosan megsérülsz
2021. márc. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

,,A késes támadót le kell lőni."

Hogy idézzem a rendőr oktatómat.

Soha ne állj le késes ellen verekedni!

2021. márc. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem az utcán másképp működnek a dolgok a boxal maximum egy átlagembert tudnál megverni,az utcai bunyóban nincs kesztyű ami korlátozzon ellenben vannak olyan trükkök amelyek a ringben nincsenek mivel keretek és szabályok közé szorítják a küzdelmet inkább a Kravmaga nevű rendszert ajánlom utcai önvédelemre,késes támadás esetén pedig a futást.....
2021. márc. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es, a boxolók agyonverik a krav magásokat ringben, utcán, kocsmában, jégkorcsolyában, űrben szkafanderben, mindenhol. Nem kell a hülyeség. "Nincs kesztyű, hogy korlátozzon", látszik, hogy nem értesz hozzá, úgyhogy tudás nélkül ne oktass senkit, mert embereknek ártasz! Ezt tessék megérteni!
2021. márc. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

#7

A krav maga önvédelemben nem működik, nem is arra találták ki. (Tudom hogy önvédelminek nevezik de ez csak egy marketing)

Ha mindenképpen önvédelemben használható küzdő sportot akarsz űzni akkor akkor az a földharc. Az még nagyobb termetűek ellen is nagyon jól működik.

2021. márc. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

8-as válaszadó a Krawmaga egy hatékony rendszer amit az első alapító box és birkózó technikákból állított össze nagyon jól megállta a helyét

az utcán mivel erre lett kifejlesztve amely az évek során fejlődött és kiegészült Jujutsu és más küzdősport technikákkal.

A Krawmaga egy redszer nem egy sportág az igazi küzdelembe dinamikus gyors erőre van szükség nem stílusukra a Krawmaga gyakorlói ezért erőfejlesztésre a crosstréninget és a

kettlebell-thasználják.

A válaszod stílusából kitűnik hogy te valóban nagyon értesz hozzá de nem a témához hanem a trollkodáshoz.

2021. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!