Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az extrém sportok tanulhatóak...

Az extrém sportok tanulhatóak idősebben?

Figyelt kérdés

Itt gondolom snowboard, sí , görkorcsolya, gördeszka stb. és tudom hogy tanulható csak inkább tapasztalatokra lennék kiváncsi ki hogy és mennyi idősen kezdett és hogy haladt hova jutott és az idősebbet valahol 20-40 között gondoltam.

Köszi a válaszokat előre is!



2021. ápr. 11. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
20-40 idősebb? :DD Hát az ilyen öregek már inkább csak otthon ülnek és várják a halált, nem szoktak tanulni, pláne eztrém sportokat.
2021. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Síelés bőven. Egyik haverom jött velünk síelni kb 21-22 évesen. Akkor volt először, azóta nagyon jól megy neki, majdnem úgy tud mint én, pedig én 6 évesen voltam először.


Ha élsport szintre gondolsz akkor nem.

2021. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értve hogy ezeknek a sportoknak a nagy részét tinik űzik ha úgy vesszük és gyerekként könnyebben tanul az ember tehát az lenne az igazi kérdés hogy egy fiatal felnőttként aki még nem full haldoklik:D mondjuk egy 30 cas embernél mennyire gáz ha belekezd ilyen sportokba illetve mennyire tanulja könnyen vagy nehezen.
2021. ápr. 11. 22:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Neem, nem él sport ahhoz ujra kellene születni :D csak évekig rendszeresen mozogtam futás, küzdősport, súlyzós edzés és ez abba maradt egy pár éve és hiányzik a mozgás
2021. ápr. 11. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En annyi vagyok es tavaj kezdtem deszkazgatni par velem egykoru haverral. Mostanaba meg korizok 🤷‍♂️ varjon a halal orakat ejszakaira ugyis uresek az utak, lehet csapatni.
2021. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt király olvasni és mennyire jöttél bele?
2021. ápr. 12. 04:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Deszkaba nem annyira de elgurulgatok azert. Kori meg.. azzal jarok haza 😀
2021. ápr. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán el lehet kezdeni akár még "idősebben" is. Léteznek pl 70 éves testépítők is kifejezetten jó formával, ráadásul az említett sportok nagy része inkább skill alapú sport. Max egy kicsit lassabban tanulható, jobban be kell melegíteni akár védőt is húzni.
2021. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
még 50 évesen is lehet simán
2021. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!