Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Most csinalom az AFF ejtőernyő...

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Most csinalom az AFF ejtőernyős képzést. Szeretem az ejtőernyőzést, a siklást, a kilátást, a zuhanást, a szabadságot ... mindent ... <3 De felszállás után - kiugrásig teljesen kész vagyok! Hogy küzdjem ezt le ?

Figyelt kérdés

Egyszerűen egy rettegő érzés tör rám! Félek ... abban a 12-14 percben, még elérjük a 4000 m , úgy érzem, hogy soha többé nem akarom ezt ... még a gép ajtóban is ez van benne, a szívem a torkomban, a tekintetem, mint akit b@szni visznek ... :) :) Majd kiugrás után elmúlik minden, és élvezem ... nyitom az ernyőt, a siklást élvezem .. .stb stb ...


Aki ejtőernyős itt mit mondd ? Normális érzések ezek bennem ? Hogy tudom leküzdeni ezt ? Hogy a felutat is élvezzem, vagy legalább is ne legyen halál félelmem ?!


Köszi a válaszokat!



2021. ápr. 12. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bar meg nem ejtoernyoztem, de keszulok ra es nagyon sok ember ismerek akiknek tobbszaz esetleg esetleg a buvos 1000 ugras is a hata mogott van. Nekem mindig azt mondtak, hogy az elso 10-15 alkalomra kb alig emlekeznek annyira elontotte a fejuket az adrenalin, meg azt is hogy aki ugras kozben nem fel picit azzal valami komoly gond van, mert ez a termeszetes reakcio egy ilyen helyzetre. Sokan ennek az erzesnek lesznek a szerelmesei es lekuzdik ezt a felelmuket ujra es ujra. Idovel nyilvan csokkenni fog mar. Ra lehet kapni az adrenalinra, olyan mint a drog. Szoval szerintem egyaltalan ne aggodj emiatt, vagyis pont az a termeszetes hogy parazol. Ha megnyugtatnak a statisztikak akkor, nyugodj meg mert a legveszelytelenebb resze egy ugrasnak amig a gepen vagy.
2021. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én is most csinálom az AFF-t. Azt szeretném kérdezni, hanyadik ugrasnál jársz, illetve elmult-e a félelmed?
2022. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia! Már 100 ugrás felett járok .... nos izgalom még mindig van, de félelem talán már nincs. Néha szinte természetesnek érzem, amikor kilépek a gépből :P :) Az AFF után rövid időn belül ugorj 20-30 at, az ad egy jó alapot, és sztem 50-60 ugrás környékén elkezded majd élvezni, és nem rettegni! :)


Hol csinálod az AFF et ? Börgönd - VTFS, Verebes esetleg ? :)

2022. máj. 27. 14:13
 4/4 anonim válasza:
Igen, nála Börgöndön! :)
2022. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!