Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék venni egy freestyle...

Szeretnék venni egy freestyle gördeszkát. Ugye nem tudok senkivel gyakorolni meg nincsenek olyan ismerőseim akik tudnak gördeszkázni.Van ilyen csoportok vagy esetleg emberek akik hasonlóan vannak?

Figyelt kérdés
Ha van akkor nyugodtan irjátok meg.

2021. ápr. 13. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel a deszkázást mert nincs kivel gyakorolni. Neten van fent rengeteg oktatóvideó, abból tanulhatsz.

Tudom hogy jobb másokkal együtt, de sajnos nem mindig van erre lehetőség :(


Egy kis ajánló: ha szereted az animéket akkor az SK8 the infinity-t ajánlom, lehet mégjobban meghozza majd a kedved a deszkázáshoz

2021. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak gördedzkás helyek, nem? Odamész, gyakorolsz. Ha udvarias vagy, akkor odalöksz egy csőszevaszt az ottani őslakóknak. Egyetlen egyszer voltam este 10-kor, mióta nem vagyok kölyök, és az egyetlen ember rajtunk kívül odajött dumázni.

Lehet bezárt most 1-2 zárt park, de én azóta is láttam guruló embereket.

Jobb is egyedül balfaszkodni az elején, pláne ha idősebb vagy már.

2021. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan parkba/flatezni ahol van egy sima út és gyakorolj. Fülessel vagy hangszóróval is lehet amelyik tetszik. Ez ne akadályozzon meg abba, hogy elkezdesz deszkázni. Később úgyis megismersz embereket stb, én 80%-t ismerőseimnek skateparkba ismertem meg.
2021. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
youtubereket is érdemes követni pl never stop improving, vl skate, skate box, skate or die, just keep skating vagy braille
2021. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!