Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kawasaki KLE 500-at megéri venni?

Kawasaki KLE 500-at megéri venni?

Figyelt kérdés
A fiatalabja is már 25 éves konstrukció. 500 000Ft körül már lehet kapni ami az én pénztárcámhoz mérve pont jó lenne. Viszont félek attól hogy műszakilag nem annyira megbízható. Bármikor lerobbanhat vagy menet közben elszál rajta valami. Mi a véleményetek róla?

2021. ápr. 23. 11:36
A kérdező szavazást indított:
Vegyed meg nyugodtan!
Biztonságosnak biztonságos, de bárhol megálhat, ez ezzel jár
Gyűjtsél még pézt és vegyél újabbat
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sokban múlik a konkrét darabtól és a skála egészen az "ótvar szardarab"-tól terjed a "teljesen megbízható"-ig. Érdemes egy szervizbe eljuttatni átvizsgálásra, mielőtt megveszed. Nekem volt hasonló motorom és faék egyszerűsége miatt sose hagyott cserben, de én egy eléggé leharcolt darabot fogtam ki és sokat kellett rá költenem.
2021. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem nyomok csak arra, hogy vedd meg nyugodtan, mert ha az 500ezren felül nincs arra pénzed, hogy vétel után elvidd egy szervizbe és rendesen megcsinálják, akkor érhet meglepetés. Egyébként ez egy teljesen jó motor.
2021. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd egy sima 600as bandit is megeheti rólad a nadragot is annyi baja lesz, pedig egy rendkívül mar mar tökéletesnek mondható technika strapabíró és megbízható. Ha a piac legalljara van pénz akkor keress öregebb/olcsóbb motort, ami nem 500nal kezdődik, hanem 300nal és 500ert jo darabok vannak.


Egyébként a használtban mindig oesz rizikó

2021. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha tanácsra van szükséged látogass el nyugodtan a típuscsoportunkban, sokan tudunk neked segíteni. [link]

Egyébként megéri megvenni, 500-as egy személlyel mindenre is elég, kellően nyomatékos és megbízható motor, alkatrészek is vannak hozzá dögivel.

2021. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!