Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van esélyem még rally versenyz...

Van esélyem még rally versenyzőnek lenni?

Figyelt kérdés
Rally versenyzo szeretnék lenni. Nem vagyok milliomos, nincs versenyző felmenőm, habár a nevelőapukám autószerelő, és versenyzőknek is szereli az autóját, de az gondolom nem számít annak. Gokartoztam már, jól ment, elvileg fogok menni rendesen gokart oktatásra.A nevelőapám és az apám is támogatná az ötletem, és anyának mindegy, hogy mivel foglalkozom, csak boldog legyek vele. Remélem még elég fiatal vagyok hozzá, hogy elkezdjem. Az életkorom nem írom ki, de mind a két számjegye ugyanaz. A legkisebb páratlan szám. :)

2021. máj. 2. 14:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Pl Mbteam honlapján a szabálxzatban kerek perec le van írva,

Hogy érvényes jogosítvánnyal nem rendelkezők orvosi alkalmasságival vehetnek részt a rendezvényeken.


18 év alattiak pedig szülői kérvénnyel...

2021. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#19 buta vagy! Hogyne kéne már jogsi a Rallyhoz! Fentebbi válaszomban kifejtettem a miértjét! Lezárt pályán csak a mert
2021. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mért* szakasz van. És az etapra kell jogsi amit a többi közúti közlekedővel együtt kell megtenni a szakaszok között.
2021. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 veterán vas ***** válasza:

Aki még nem látott rajtszámos rallye autót a közúti forgalomban ácsorogni a piros lámpánál, az ne pampogjon hülyeséget.

Mert a rallye közúton IS(!) zajlik.

Nem fontos elhinni, csak szólok...... ;)

2021. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#23 És stb vagyok. #24 köszönöm az egyetértést! Te tudod mi az az etap!
2021. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 veterán vas ***** válasza:

Most haverkodni akarsz vagy égetni? ;)


/mond mire vagy kíváncsi?/ ;)

2021. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#25!

Ez nagyon érdekes, mert az etap egy francia szó, és szinte mindenki ugyan abban az értelemben használja az egész világon.

Naná, hogy Magyarországon a rallye versenyzésben más a jelentése.

Nem is mi lennénk, ha nem lógnánk kis a sorból. :D

2021. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!