Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Beoltattam magam.Mennyi ideig...

Beoltattam magam.Mennyi ideig nem edzhetek?

Figyelt kérdés

Május 15.-én oltattam be magam. Most ugye 16.-a van,ma se nagyon edzek? Küzdősportolok mellé súlyzózok. Mára majd árnyékolás/zsákolás tervezek meg majd még,ha úgy van súlyzózást.(Váll&has)


Ha meg úgy van,hogy nem szabad erőltetni,akkor sak árnyékolás,rugások zsákon mellé meg majd láb és has. Szerintetek?



2021. máj. 16. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Mehetsz edzeni.
2021. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha birsz mehetsz. En oltas napjan is meloztam meg edzettem
2021. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nem tudok róla, hogy bármelyik oltás után is tiltott lenne az edzés. Én megkaptam egyik este az oltást, másnap kicsit fájt a karom, akkor nem edzettem, inkább pihentettem egy napot. Harmadnap már nem éreztem semmit, mentem is edzésre, semmi kellemetlen mellékhatást nem éreztem. Én azt mondanám, ha fájdalmat nem érzel,menj nyugodtan.
2021. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thunderfairy ***** válasza:
2-3 napig pihensz ha úgy érzed helyesnek. Utána ha azt érzed hogy mehet az edzés akkor mehet az edzés. Jó edzést.
2021. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 18. 15:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!