Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kinek mi a gyakorlati tapaszta...

Csicsky kérdése:

Kinek mi a gyakorlati tapasztalata az elektromos gördeszkákkal?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy az elektromos gördeszkáknál is fennál az a probléma, ami z elektromos rollereknél, hogy indításkor ránt egyet, továbbá az, hogy a fékekkel (elektromos és mechanikus) nehéz finoman fékezni. Ugyanis ha ez az elektromos gördeszka esetében is fennál, akkor indításnál könnyen hanyat lehet vágódni, illetve fékezéskor meg lerepülni róla. Továbbá érdekelne, hogy mi a véleményetek a WowGo 2S Pro elektromos gördeszkáról:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=9MW3HPZ_keU



2021. jún. 2. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem 2 elektromos gördeszkám volt. Pont azokért adtam el amiket leírtál. Sokat kell gyakorolni, mert nagyot ránt amikor elindul. Fékezni is óvatosan kell. Szerintem vegyél inkább egy jó kis longboardot, ha meg városba akarod használni akkor meg egy cruiser boardot
2021. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Ha gyerek vagy meg, akkor siman jo a gordeszka, gyakorolj es nem lesz baj.


Ha felnott ember vagy es meg mindig deszkazni van kedved, akkor keress fel egy eletmod tanacsadot, mert rossz uton jarsz! :)

2021. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
felnőttként nem lehet deszkázni? és miért? mert szerinted nem normális? pont azért vagyok felnőtt, hogy ne szoruljak más engedélyére
2021. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 felnőttként miért ne lehetne deszkázni?
2021. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha már az a kérdés is felmerült, hogy mennyire normális, ha egy felnőtt akar deszkázni, akkor itt van (állítólag) a világ legidősebb gördeszkása (Lloyd Kahn):

[link]

[link]

Ő, ahogy itt írják, 65 évesen kezdte el a deszkázást és még a 80-hoz közeledve is rá mer állni!

Szerintem a korához képest egészen szépen megy neki:

https://www.youtube.com/watch?v=CvmWk7hCWz8

https://www.youtube.com/watch?v=EpHT4ScxTGQ

És Victor Earhart sem szégyenkezhet:

[link]

és még ezt is meg tudja csinálni:

[link]

És nem ők az egyedüliek. Szerintem nekük eszükbe se jutott azon agyalni, hogy deszkázhat-e egy felnőtt, vagy sem.

2021. jún. 2. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Én inkább elektromos rollert ajánlok neked. Nekem az van, nagyon jó cucc.
2021. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Enis elektromos deszkan gondolkoztam. A rollereket utalom. Meg aki deszkazik az nem akar rollerezni. De azt halottam szar az iranyitasa
2021. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ott van Tony Hawk. már elmúlt 50. szerintem eléggé felnőtt
2021. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszok alapján a kérdésem az lenne, hogy van olyan elektromos gördeszka, aminek a vezérlésével nincsenek gondok? Amelyik induláskor/gyorsításkor nem ránt és a fékezés sem problémás? Találkozott már valaki ilyennel, és ha igen, akkor ez milyen típusú volt?
2021. jún. 4. 17:37
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem elektromos gördeszkám van (Meepo mini 2 ER) és hidd el nekem ha nem rángatod a sebesség adagoló kart, a deszka sem fog rángatni téged. Emellett 4 sebességfokozat közül lehet választani, valamint 4 fék érzékenységi fokozat közül.
2021. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!