Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyiket válaszanád az alábbi...

Melyiket válaszanád az alábbi három sport közül és miért? Siklóernyőzés, Buvárkodás, Szabadesés

Figyelt kérdés
Nagyon vonz a magasság és a tenger is. Az egyiket hamarosan el fogom kezdeni, de nem tudom eldönteni sehogy se, hogy melyiket. Te mit választanál?
2021. jún. 5. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a siklóernyőzést. De most éppen egyiket sem, mert babát várok, gondolom ilyenkor nem ajánlott.
2021. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Praktikussági okokból a siklóernyőt. Azt talán bárhol végezheted, nem kell hozzá külön utazni. De egyébként is ez tetszik a legjobban, valószínűleg, mert kevésbé tűnik kockázatosnak, mint a másik kettő :D Nem úszom jól, félnék, hogy szétesik a felszerelésem a vízben, vagy összeroppan a tüdőm. A siklóernyősöket mindig csodálattal figyeltem és bármikor szívesen kipróbáltam volna. Fantasztikus lehet a látvány, meg az a szabadság-érzet.
2021. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szabadesés, imádok zuhanni. Vidámparkban le se lehet szedni az ilyen cuccokról, volt, hogy érkezésekor letáboroztam, aztán a többiek visszajöttek értem a végén
2021. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindhármat egyszerre. Felvennék egy búvárruhát szemüveggel, békatalppal és palackkal, siklóernyővel egy tó fölé szállnék és beleszabadesnék. (Hurrá! Feltaláltam egy új szót!)
2021. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Búvár. A víz az 10/10.
2021. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, ez nem könnyítette meg :D. Sajnos min3 klassz. De úgyérzem siklóernyő lesz a vége.
2021. jún. 5. 23:51
 7/7 anonim ***** válasza:
A búvárkodással az a baj, hogy az önmagában sem kevés költségekhez még hozzájön az útiköltség távoli tengerpartokra.
2021. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!