Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen érzés amikor megütnek?

Milyen érzés amikor megütnek?

Figyelt kérdés

Itt foleg arra gondolok, hogy amikor egy meccs alatt tobbszor is kapsz uteseket. En utcai bunyoban kaptam 1-2 pofont, akkor egy pillanatra minden sotet lett, de szerintem csak mert reflexbol becsuktam a szemem (nem utottek ki). De egy meccs alatt nem csukhatod be a szemed, mert vedtelen leszel, vagy ez csak addig igaz amit te "uralod" a meccset, ha meg megsoroz az ellenfel akkor nem tudsz figyelni erre?


Faj nektek? Vagy ez olyan fajdalom mar mint mondjuk az ehseg az ehezonek? Hogy erzi, de mar nem nagyon figyel ra.



2021. jún. 29. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fej nem fáj, törzs meg leírhatatlan. Menj le egy box edzésre és mondd a mesternek, hogy kérsz egy májashurkát.
2021. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Thai boxolok, nézz be hozzánk egy edzésre, állj be, és megtudod. :)
2021. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem kell kemenykedni, ha vascsovel vagnanak kupan nem hiszem hogy ilyen mosolyra allna a szad :) Nem fenyegetes, de kicsit rohejes az ilyen boxmatyik egoja, biztos a kezdeti CTE
2021. júl. 5. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Intelligens vagy, az biztos. Én nem írtam azt, hogy gyere, és én mutatom meg, hogy milyen ha megütnek. Te erre rögtön azt írtad, hogy vascsővel ütnél le. Szánalmas vagy. Inkább maradj itt és kérdezz további baromságokat, ha már ahhoz nincs tököd, hogy küzdősportot tanulj, hanem ahelyett kérdezgetsz itt mindenféle idióta dolgokat. Meg is érdemelted, hogy kiütöttek, ilyen idegesítő kis nyàpic alakot én is kiütnék, mint te.

Ja, és igen. Van egóm, van mire büszkének lennem. Neked mire van okod büszkélkedni? Arra vagy büszke, hogy elvernek az utcán?

2021. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Én is thai boxolok, versenyszerűen. Attól függetlenül, hogy lány vagyok, elég kemény mérkőzéseim voltak. Szerencsére eddig mindig én voltam előnyősebb helyzetben, ugyanis magas vagyok, de nyilván kaptam én is.

Akkor ott szinte meg sem érzed, hogy verik a fejedet. Néha kapsz nagyobbat, annál bezsibbad egy pillanatra, ez velem gyakran előfordul. Aztán ennél durvább amikor olyan erővel találják el, hogy leülsz. Velem ilyen még nem volt, de mesélték, hogy ilyenkor teljesen elsötétül a kép, mintha elájulnál. De ez sem fáj, csak kiesik a kép.

Viszont a fejen is vannak pontok, amik fájnak. Pl orr. Az piszkosul tud fájni.

16L

2021. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoval akkor fejre annyira nem faj, inkabb testre? Bas Rutten egy jo rugassal lezuzta valakinek a belso szervet, na az tuti fajhatott...
2021. júl. 5. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

UI: Én csak arról tudok nyilatkozni, hogy boxkesztyűben milyen, hiszen attól még messze vagyok, hogy anélkül bunyózzak. Biztos vagyok benne, hogy puszta kézzel fájhat.

(5)

2021. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!