Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az IKO kyokushinkaikan legaktu...

Az IKO kyokushinkaikan legaktuálusabb technikai sillabuszát (vizsgakövtelményeit) hol lehet online megnézni?

Figyelt kérdés

Az IKO weboldalán nem találni az IKO-nak a vizsgakövetelményeit. Hol lehet megnézni a legaktuálisabb technikai sillabuszt kyokushin karate övvizsgákra?

(Magasöves karatékák mesélték, hogy bekerült 1-2 új kata magasabb övre, amiatt kell a legaktiálisabb technikai sillabusz.)



2021. júl. 20. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
hagyd a karatet az vacak nem jó semmire csak időpocsékolás és pénzpocsékolás
2021. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

1:

Eme logika mentén akkor idehaza ne is járjon semmilyen küzdősportra, harcművészetre, mert a hazai oktatás mellett azok sem jók semmire csak időpocséklásra.


Kérdező:

Hát ránéztem külön a magyar szövetség honlapjára, de nem találtam feltöltve. Próbálj ráírni Halász Vivire (az Exatlonos versenyző, az apja a kőbányai klub vezetője) és tőle kérdezd meg. Ilyen kérdésekre válaszolni szokott.

2021. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Nagyjából mindé hasonló, ha pedig olyan vizsgáztat lehet pont 2x annyi erőnlétet kér mint ami meg van határozva. Amúgy olyan időpocsékolás, hogy menj le egy edzésre és köss bele az oktatóba, bár egyes választ elnézve lehet elég egy narancs öves is.
2021. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: Nem akarok ráírni Halász Vivienre. Nem akarok abból problémát, hogy másik branch fekete övesét kérdezem meg erről, hogy mi a hivatalos tananyag, amit a Honbuban elvárnak. Amúgy nekem azt mondták, hogy az interneten fönt van a tananyag, 1-2 perc alatt megtalálható.
2021. szept. 14. 16:16
 5/5 A kérdező kommentje:
#3: Nem is az erőnlétet akarom tudni.
2021. szept. 14. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!