Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fekete öves karatés vagyok,...

Fekete öves karatés vagyok, és kíváncsiságból lementem egy ökölvívó edzésre. Hát... Gyerekek... A Tizenévesek sparring közben bucira vertek. Ennyire nem hatékony a karate?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 09:20
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%
Ennyire nem vagy te hatékony.
2021. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
96%
A kulcsszavak, meg úgy minden alapján biztos nem csak provokálni akarsz, meg kommentháborút szítani.
2021. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
33%

Így van, ennyire nem hatékony a karate. De ne érezd rosszul magad, ezen minden karatés átesik az életében, ha egyszer kimozdul a komfortzónájából, mert a karaténál konkrétan minden jobb. Rögtön mély vízbe ugrottál azzal, hogy boxra mentél. :D


Úgyhogy ne érezd rosszul magad, mostmár tudod az igazságot. Sok sikert a boxoló karrieredhez! :D Én is megjártam ezt az utat, úgyhogy ne búsulj. Nem vesztettél sokat.

2021. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
75%
Kamu. Ráadásul buta is vagy. Nem tudod hogy karatéban rúgnak is, boxban meg nem.
2021. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
45%
Hat ez egyertelmu volt.. egy boxolo ellen a box szabalyait betartva nincs senkinek se eselye kb.. de ha a boxolonak kene mmazni valszeg ugy meg neki nem lenne eselye. A katatet meg hagyjuk is az nekem nem is kuzdosport csak tancika
2021. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy annyira megvertek, hogy rosszul emlékszel, és nem is vagy karatemester? Pihenj egy kicsit, aztán idővel jobban leszel.
2021. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván ha bokszoltatok, akkor egy bokszoló simán megvert téged. Ha karatéztatok volna, akkor meg te verted volna meg a bokszolót.

Sima kocsmai verekedésben nem tudom, hogy melyikőtök győzött volna, ugye ott nincsenek szabályok.

2021. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Aztán felajánlották, hogy MMA-kesztyűben is tolhatjuk, de úgy is sz*rrá vertek, hogy én rúghattam volna, dobhattam volna. Sajnos, amit karate címszó alatt tanulunk, az semmit nem ér.
2021. aug. 13. 11:13
 9/46 anonim ***** válasza:
88%
Inkább menjél főző tanfolyamra, vagy bőrdíszművesnek. A küzdősport nem neked való, kedves troll! Se a karate, se a boksz.
2021. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Utána átjött az egész dojo, de mindenkit levertek a bokszolók, mint vak a poharat. Utána a kungfusokat hívtuk át, de ők is csúnyán kikaptak. Rá kellett jönnünk, hogy egyik keleti harcművészet sem ér semmit.

Jövő héten a birkózókat látogatjuk meg, de van egy olyan érzésem, hogy ott is brutálisan agyon fognak minket verni.

2021. aug. 13. 11:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!