Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megéri megvenni ezt az airsoft...

Megéri megvenni ezt az airsoft fegyvert?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nemértek az airsoft fegyverekhez csak egy berettám van viszont felkínálták ezt 100 euróért. Jár hozzá kettő tár az eredeti meg ami a képen látható plusz a lézeres célzó. Valaki tudja ez milyen fajta (mi a megnevezése) és, hogy megér e 100 eurót? :)


[link]

[link]

[link]



2021. szept. 3. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi van belül. Ha full fém, akkor valószínűleg gond nélkül működik. Csak az akkor valószínűleg nem 100 Euro lenne. Én a helyedben inkább tennék még félre és vennék egy újat, ami full fém. Így is tettem amúgy, G36C, full fém, Amerikából rendeltem, legjobb minőség, 350 Euro volt, hibátlanul működik 3 éve. 👌
2021. szept. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem full fém de belülről ahogy néztem az, nem szeretnék nagyon költeni erre mivel csak hülyéskedésre kell a 100 euró az amit ráköltenék így szívesen csak kérdés, hogy ez ér e annyit.
2021. szept. 4. 10:43
 3/4 A kérdező kommentje:
A beretta amim van az 1:1 fém az egész, imdádom de azt önvédelemre használom mivel reaális hatást kellt.
2021. szept. 4. 10:44
 4/4 anonim válasza:
én is berettát fogok venni, az M93R-t, (Raffica) amiben van burst és auto mód is
2021. dec. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!